Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Parking dla 200 zestawów, myjnia, stacja paliw - nowy punkt serwisowy otwarty

Utworzona: 2022-09-30


Obiekt rozpoczął działalność we wrześniu 2022 r. Punkt RouteA4 znajduje się w Zgorzelcu i jest 33. autoryzowanym serwisem producenta na terenie Polski.

Nowy punkt serwisowy RouteA4, należący do firmy Citronex, to odpowiedź na rosnący rynek pojazdów ciężarowych. W długofalowej strategii rozwoju MAN Truck & Bus jednym z filarów jest zapewnienie odpowiedniej dostępności do profesjonalnych usług serwisowych na terenie całej Polski.

Jako nowy dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Polska jestem niezmiernie dumny ze wspólnego projektu z firmą Citronex. Dzięki jego realizacji możemy oferować naszym klientom najwyższy poziom wsparcia ich biznesu. To znak rozpoznawczy MAN Truck & Bus - długofalowa strategia rozwoju i pełne zorientowanie na potrzeby klienta powiedział Claus Wallenstein, dyrektor zarządzający MAN Truck & Bus Polska.

Profesjonalna infrastruktura

RouteA4 składa się z hali warsztatowej z 10 przejazdowymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi, wyposażonymi w wysokiej klasy urządzenia diagnostyczno-naprawcze. Do dyspozycji klientów jest również dozorowany parking pojazdów ciężarowych mieszczący 200 zestawów czy myjnia pojazdów ciężarowych. Na terenie RouteA4 można skorzystać jeszcze z usług jednej z największych w Polsce, stacji paliwowej marki Dyskont Paliwowy, oferującej również możliwość tankowania LNG.

Zakres usług to m.in. profesjonalne centrum napraw powypadkowych wykorzystujące kabinę lakierniczą BLOWTHERM, stanowiska przygotowawcze, pomieszczenia do przygotowywania lakierów oraz ramę podłogową JOSAM, jak również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Całości dopełniają pomoc drogowa, holowanie i mobilny serwis pojazdów ciężarowych, naczep i agregatów chłodniczych w systemie Assistance 24h. RouteA4 posiada autoryzację naczep KRONE i agregatów chłodniczych Carrier oraz umożliwia wszystkim klientom wynajęcia parkingów i biur w ramach pakietu mobilności.


Od początku działalności stawialiśmy na intensywny rozwój usług na rynku krajowym i międzynarodowym. Profesjonalny serwis pojazdów ciężarowych oraz naczep jest dopełnieniem naszej oferty skierowanej do firm transportowych. Współpraca z MAN Truck & Bus Polska pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie dzięki wsparciu merytorycznemu, technologicznemu i jakości. Z dumą mogę powiedzieć, że właśnie w Zgorzelcu powstał nowy autoryzowany punkt serwisowy pojazdów MAN, który w ofercie ma oryginalne części zamienne i akcesoria powiedział Michał Matuszewski dyrektor serwisu RouteA4.

Rozwój sieci serwisowej MAN Truck & Bus Polska

Po uruchomieniu punktu RouteA4 MAN Truck & Bus Polska dysponuje obecnie 33 autoryzowanymi punktami serwisowymi na terenie całej Polski.

Nowe punkty serwisowe na mapie Polski to tylko jeden z obszarów naszych działań, dzięki któremu zapewniamy profesjonalną obsługę naszym klientom. Stawiamy również na szybki rozwój pod względem technologicznym. Dzięki temu możemy zwiększyć przepustowość serwisów, a także zapewnić wsparcie szybko rosnącej grupie klientów, którzy korzystają z pojazdów z napędem elektrycznym mówi Adam Bernatowicz, dyrektor ds. rozwoju sieci MAN Truck & Bus Polska.
W procesie rozwoju sieci serwisowej producent stawia przede wszystkim na cyfryzację poprzez wdrażanie nowoczesnych narzędzi i usług elektronicznych.

Źródło: MAN Truck & Bus Polska
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels