Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zamiana nadwozia w kilkanaście minut

Utworzona: 2022-08-29


Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powracają Targi IAA Transportation, które odbędą się w dniach 20-25 września br. w Hanowerze. Na stoisku P50 zlokalizowanym na terenie zewnętrznym KH-KIPPER zaprezentuje system wymiennych nadwozi.

System wymiennych nadwozi umożliwia konfigurację zabudowy samochodu ciężarowego zgodnie z aktualnymi potrzebami użytkownika. W skład systemu, który zostanie zaprezentowany w Hanowerze wchodzi podwozie ciężarowe MAN TGS 8x4 z trójstronną wywrotką KH-KIPPER i betonomieszarką FM Leżajsk na nogach odstawczych. System powstał z myślą o małych betoniarniach, które nie mają dużego parku maszynowego, ale chcą realizować różne zadania transportowe. Beczka betonomieszarki umożliwia transport płynnego betonu, a zabudowa wywrotki - przewóz materiałów sypkich lub ładunków spaletyzowanych. Zamiana zabudowy przez dwie osoby trwa kilkanaście minut (zobacz film).

Trójstronna zabudowa W3H z siłownikiem Nummi pod podłogą wyposażona jest w hydrauliczną lewą burtę. Ostatnia modernizacja umożliwia podnoszenie skrzyni na bok przy maksymalnie otwartej burcie hydraulicznej, która pozostaje w ustalonej pozycji podczas ruchu skrzyni. Nowe rozwiązanie daje możliwość precyzyjniejszego wyładunku w pobliżu samochodu oraz dodatkowo osłania koła pojazdu przed zasypaniem ładunkiem. Przydaje się przy naprawach infrastruktury drogowej zwiększając funkcjonalność pojazdu.Źródło: KH-KIPPER
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels