Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dwupasmówki na odcinku Warmia-Mazowsze
Utworzona: 2022-08-18

Kierowcy będą mieli do dyspozycji dwie jezdnie od granicy województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego do Płońska. To łącznie 71 km.

Tymczasowa organizacja ruchu. Prace trwają

Udostępnienie S7 w układzie dwujezdniowym do ruchu nie oznacza zakończenia prac. Na odcinku pomiędzy węzłami Dłużniewo i Płońsk Północ kierowcy będą korzystać już z jezdni w kierunku Warszawy. Zgodnie z zapowiedzią wykonawcy, do 26 sierpnia br. zrobione zostaną docelowe przewiązki w pasie rozdziału i bariery ochronne. Dlatego też kierowcy na razie będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu przy ograniczeniu prędkości do 60 km/h.

Ponadto na połączeniu obwodnicy Płońska z nowo wybudowaną trasą (węzeł Ciechanów) wyremontowana zostanie istniejąca nawierzchnia. Na jezdni w kierunku Gdańska na długości 600 m oraz 70 m w stronę Warszawy. Na czas remontu jezdni w kierunku Gdańska zamknięta zostanie łącznica z DK50. Objazd będzie się odbywał przez węzeł Płońsk. Wykonane zostanie również nowe oznakowanie poziome. W miejscu realizowanych prac jezdnie będą zawężone do jednego pasa ruchu, a prędkość ograniczona do 60 km/h.

Na pozostałej części trasy, od Napierek do Dłużniewa, ruch odbywa się pełnym przekrojem jezdni przy ograniczeniu prędkości do 80 km/h. Docelowa organizacja ruchu wdrażana będzie stopniowo we wrześniu i październiku br., po zakończeniu prac.

Źródło: GDDKiA
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels