Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Najlepszy rynek roku 2021
Utworzona: 2022-08-01

Firma MAN Truck & Bus Polska otrzymała tytuł „Market of the year”, co oznacza, że została uznana przez centralę koncernu za najlepszy rynek roku 2021.

Cieszymy się, że możemy dołączyć do grona zwycięzców w tym prestiżowym konkursie. Ten sukces jest owocem ciężkiej i żmudnej pracy całego zespołu i naszych kolegów z centrali, za co dziękuję. Jesteśmy mocno zmotywowani i walczymy dalej, aby utrzymać ten wspaniały wynik. Z dumą prezentujemy lwa, który potwierdza nasze doskonałe osiągnięcia
- skomentował Marc Martinez, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.
Trofeum w postaci statuetki lwa symbolizującej logo koncernu przekazali w Wolicy Friedrich Baumann, członek zarządu MAN Truck & Bus SE odpowiedzialny za sprzedaż i rozwiązania dla klientów oraz Johan Björnör, szef regionu Europa.

Dodajmy, że MAN Polska może pochwalić się drugim miejscem po MAN Niemcy pod względem liczby rejestracji pojazdów. Polskie przedstawicielstwo wyprzedziło w tej rywalizacji inne kluczowe kraje europejskie, w tym tak duży rynek jak Francja, która długo utrzymywała drugą pozycję zaraz za Niemcami.

Odpowiedni ludzie, silny i zorientowany na sukces zespół to druga połowa naszego zwycięstwa. Budowanie silnego zespołu to niełatwa sztuka, ale chcąc osiągnąć wysoki poziom kultury działania organizacji, warto podjąć trud jego tworzenia. Ważne jednak, żeby na początku wyznaczyć zasady i być im wiernym do końca. Równie ważne jest to, aby stworzyć atmosferę życzliwości i wzajemnego zaufania. Śmiało mogę powiedzieć, że nam się to udało
- zapewnił Marc Martinez.
Na zdjęciu: Najlepszy europejski team reprezentujący organizację MAN Polska po odebraniu nagrody z rąk przedstawicieli zarządu MAN Truck & Bus SE.

Źródło: MAN Truck & Bus
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels