REKLAMA
Polski Traker

Zarejestruj się – może to Ty zostaniesz mistrzem...
Utworzona: 2019-03-13

Trwa rejestracja chętnych do sprawdzenia się w Mistrzostwach Polski Kierowców Busów. Jeśli wysoko oceniasz swoje umiejętności w jeździe na precyzję, zgłoś się do konkursu. Może wygrasz właśnie Ty...

REKLAMA
Miesięcznik "Polski Traker" i Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera są organizatorami Mistrzostw Polski Kierowców Busów. Finał odbędzie się podczas targów Poznań Motor Show w sobotę, 30 marca, o godz. 10.00 (tor jazdy zostanie zaaranżowany na terenie znajdującym się obok pawilonu nr 4).

Poprzeczka wstępnych wymagań nie została ustawiona wysoko – wystarczy mieć prawo jazdy kat. B żeby spróbować swoich sił w rywalizacji. Oczywiście, nikt nie zamyka drogi do konkursu posiadaczom prawa jazdy wyższej kategorii, uprawniającego do prowadzenia cięższych pojazdów.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Na początek każdy z uczestników musi odpowiedzieć na pytania testowe ze znajomości przepisów o ruchu drogowym i prawa transportowego, a także pierwszej pomocy przedmedycznej. Ci, którzy wykażą się najwyższym poziomem wiedzy teoretycznej zostaną zakwalifikowani do decydującej fazy zawodów – jazdy na precyzję po wytyczonym torze. Do dyspozycji kierowców zostanie oddany Opel Movano. Najlepsi otrzymają puchary i okolicznościowe dyplomy, a także nagrody – niespodzianki.

Rejestracja do konkursu już się rozpoczęła i potrwa do 17 marca do godz. 24.00. Jest możliwa po wypełnieniu ankiety z pięcioma pytaniami wstępnymi z zakresu przepisów transportowych i o ruchu drogowym. Jeśli chcesz się zarejestrować, kliknij tutaj polskitraker.pl
Do ulubionych Polski Traker