Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Przykłady dobrej driverki

Wzorowe przewozy towarów niebezpiecznych
Wzorowe przewozy towarów niebezpiecznych
Kategoria: Przykłady dobrej driverki / Ilość glosów: 46

Bez zastrzeżeń - tak zakończyło się 15 kontroli pojazdów przewożących towary niebezpieczne, przeprowadzonych przez inspektorów lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Tylko w jednym przypadku kontrolujący mieli uwagi dotyczące sposobu sporządzenia dokumentu przewozowego.

Kinia_etransport.pl

Chciał przepuścić dziecko na przejściu - musiał zablokować drogę
Chciał przepuścić dziecko na przejściu - musiał zablokować drogę
Kategoria: Przykłady dobrej driverki / Ilość glosów: 151

Przejście dla pieszych i dziecko przed przejściem. Autor nagrania zatrzymuje się, aby przepuścić dziewczynkę. Kierowcy z przeciwka nie zatrzymują się. Kierowca zaczyna dawać sygnały świetlne aby zwrócić uwagę na dziecko, to jednak nie pomaga. Dopiero gdy autor wjeżdża częściowo na przeciwny pas ruchu dziewczynka bezpiecznie może pokonać przejście.

Kinia_etransport.pl

Szkolenie młodego kierowcy
Szkolenie młodego kierowcy
Kategoria: Przykłady dobrej driverki / Ilość glosów: 437 / Komentarzy: 3

Z życia Kierowcy na swoim.

rrrr

Mistrzowie kierownicy
Mistrzowie kierownicy
Kategoria: Przykłady dobrej driverki / Ilość glosów: 450

Zobaczcie, co Ci kierowcy potrafią robić z ciężarówkami...

Monika_etransport.pl

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy A1/DK72
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy A1/DK72
Kategoria: Przykłady dobrej driverki / Ilość glosów: 535

Autostrada A1 koło Łodzi. Autor nagrania zostaje ''zaczepiony'' przez kierowcę Renault. Okazuje się, że przed nimi jedzie podejrzany kierowca Toyoty i postanawiają go zatrzymać. Niestety pierwsza próba zatrzymania na autostradzie nie udaje się. Kolejnej próby podejmują inni kierowcy, ale ''podejrzany'' kierowca zjeżdża z autostrady. Autor nagrania i kierowca Renault kontynuują pościg. Kierowca Toyoty tutaj nie wygląda aby był pijany. A w każdym razie na tyle na ile wskazał późniejszy wynik. Kierowca Renault spowalnia jazdę podejrzanego, aż w ten zjeżdża na parking, gdzie kilkukrotnie próbuje oddalić się z miejsca zdarzenia, co skutecznie mu uniemożliwiono. Kierowca za pierwszym razem wydmuchał 2. 58240; , a za 2 już było 2. 78240; Sprawą zajął się prokurator.
07. 08. 2021

Kinia_etransport.pl

Piramida Pomocy
Piramida Pomocy
Kategoria: Przykłady dobrej driverki / Ilość glosów: 553

Firma Gosped Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zrealizowała pierwszy w tym roku transport zebranych nakrętek. Waga wskazała 8940 kg na sumę 11622 zł.
Tym samym już pobito zeszłoroczny rekord, a to nie koniec... planowany jest jeszcze jeden transport przed finałem. A na sam finał podczas Master Truck Show planowane jest wysłanie dwóch aut. W tym jedno auto naszego partnera OMEGA Transport, które przywiezie nakrętki zebrane przez Piramida Pomocy o/ Częstochowa oraz Marcin Czioska z Opola.

Monika_etransport.pl

Uratował dzieci na pasach łamiąc sobie nogę
Uratował dzieci na pasach łamiąc sobie nogę
Kategoria: Przykłady dobrej driverki / Ilość glosów: 531

Nie każdy bohater nosi pelerynę, niektórzy są zwykłymi, ale bardzo przytomnymi kierowcami. Ten kierowca by uratować dzieci wchodzące na pasy wykazał się niebywałym i niebezpiecznym heroizmem próbując zatrzymać pędzący wprost na nie samochód.

Outsid3r