Porównanie wynagrodzeń, ogólnych warunków pracy, złożoności dróg i warunków pogodowych. Gdzie jest lepsze podejście do obcokrajowców i mniejsza bariera językowa.
23 października pod Piastowem (woj. mazowieckie) doszło do niebezpiecznego zdarzenia na przejeździe kolejowo-drogowym. Kierowca auta dostawczego nie zatrzymał się przed migającym na czerwono sygnalizatorem, zabraniającym wjazdu na skrzyżowanie. Kierowca zignorował znaki i wjechał pod zamykający się drąg rogatkowy.
📌Wyrzucili mnie ze strefy
📌900km na pusto
📌maut
📌HANIEBNE STAWKI
📌realia jazdy po Niemczech
00:00:00 - Wstęp
00:01:07 - Praca w dystrybucji a przerwy i odpoczynek
00:03:27 - Czy można wtargnąć na pasy, skoro pieszy ma na pasach pierwszeństwo?
00:0 4:49 - Jak mocno można skręcić naczepę przy cofaniu?
27 pojazdów przewożących towary niebezpieczne (ADR) skontrolowali funkcjonariusze lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. W trakcie kilkugodzinnej akcji stwierdzili jedną nieprawidłowość w zakresie przestrzegania umowy ADR. Mieli również zastrzeżenia do stanu technicznego jednego pojazdu i stosowania się do limitów czasu pracy przez czterech kierowców.