REKLAMA

Karambol w Chełmku

Dodany przez
Kinia_etransport.pl


identyfikator
14512
Obejrzany
703

''W sobotni poranek (7 grudnia 2019 r. ) na ul. Piastowskiej w Chełmku jeden z kierowców zatrzymał się koło przejścia dla pieszych, bo zauważył starszą panią, która przewróciła się na chodniku. Padał śnieg z deszczem i utworzyła się gołoledź.

Z tej samej strony co samochód osobowy nadjechał kierowca ciężarówki MAN. Nie dał rady zahamować. Ratował się i próbował ominąć pojazd, ostatecznie uderzył w niego bokiem. To nie był koniec. Jadący za nimi kierowca autokaru próbował ominąć zderzone pojazdu i8230; pojechał jeszcze gorzej. Wpadł na chodnik, zbił witrynę sklepową, a następnie staranował przystanek autobusowy. Na szczęście nikogo na nim nie było. Za autokarem jechał jeszcze kierowca ciężarówki mercedes. Ten też próbując ominąć pojazdy na jezdni zjechał z niej i uderzył w słup energetyczny.

Na szczęście żaden z trzydziestu pasażerów autokaru, ani też żaden z kierowców i ich pasażerów nie odniósł obrażeń ciała. 71-letnią mieszkankę Chełmka, która pośliznęła się na chodniku, została przewieziona do szpitala. '' - opis zdarzenia ze strony brd24
Twoja ocena:54321
Photo by Josh Hild from Pexels