Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Razem z kierowcami zostań Mikołajem i spełnij marzenia dzieci
Utworzona: 2023-11-12

Po sukcesach wcześniejszych akcji, w trakcie których łącznie udało się zebrać ponad 200 tys. zł, tym razem organizatorzy chcą zebrać rekordową kwotę na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Piławie Górnej.

Drogowi Mikołajowie to grupa kierowców zawodowych, która po raz piąty z rzędu chce pomóc wychowankom domów dziecka zbierając fundusze na remonty czy prezenty. Na swoim koncie mają udane akcje na rzecz Domów Dziecka w Brzegu (2019 rok), Wschowie (2020 rok), Krośnie Odrzańskim (2021 rok) oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Środzie Śląskiej (2022 rok). W tym roku poprzeczkę postawili dość wysoko, bo cel zbiórki ustalono na kwotę 50 tys. zł. Wszystkie uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na Dom Dziecka w Piławie Górnej i odnowienie mocno wyeksploatowanych łazienek (widocznych na zdjęciach poniżej), pokoi jak i całej kuchni. Jak się okazało w ciągu kilku dni udało się uzbierać wspomnianą kwotę, ale nie oznacza to zakończenia zbiórki. Nadwyżka umożliwi renowację wielkiego ogrodu i boiska z przestarzałym sprzętem sportowo-rozrywkowym oraz wybudowanie tak potrzebnego placu zabaw. Organizatorzy akcji chcą także obdarować 38 podopiecznych Domu Dziecka wymarzonymi prezentami, których listę dzieci wysłały do Świętego Mikołaja i jest ona dostępna na stronie drogowimikolajowie.pl. Poczujmy się jak prawdziwi Mikołajowie. Dorzućmy przysłowiową cegiełkę do tego szczytnego celu i sprawmy, by na twarzach dzieci zagościł uśmiech, a ich serca przepełniła nadzieja, że są wśród nich ludzie, dla których są ważni.Tegoroczną zbiórkę można wspierać kupując przedmioty na Facebook'u w grupie "Licytacje Drogowych Mikołajów", wpłacając bezpośrednio pieniądze na zrzutkę (link poniżej) oraz darowizny na rzecz Fundacji Drogowi Mikołajowie, przekazując dowolną kwotę na konto bankowe Fundacji:
➡ Santander Bank Polska 48 1090 1522 0000 0001 5157 8670.
➡ W tytule przelewu należy wpisać: darowizna na cele statutowe.
➡ Uwaga: tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu.Zdjęcia: Artur Szymański/Michał"PsoR" Jaros
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels