REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Już po raz trzeci! Kierowcy zawodowi dla dzieci

Mowa o akcji Drogowi Mikołajowie, która startuje w tym roku z kolejną edycją.

Kierowcy trzeci rok z rzędu organizują pomoc dla dzieci, które przebywają w Domach Dziecka. W 2019r. udało się zebrać kwotę 10.235zł, która została przeznaczona na Dom Dziecka w Brzegu. W roku kolejnym czyli 2020r. stawka została podwojona i udało się zebrać 23.805zł i przekazać na Dom Dziecka we Wschowie. Dodatkowo do akcji przyłączyła się też duża firma produkująca meble i przekazała dla dzieci nowe łóżka wraz z materacami, przez co kwota całości zebranych darów przekroczyła sumę 40.000zł.

Taką kwotę udało się też zebrać w dużej mierze przy pomocy licytacji, które zorganizowano na portalu społecznościowym FACEBOOK w grupie "LICYTACJE DROGOWYCH MIKOŁAJÓW".

W tym roku cel jaki został założony jest dużo wyższy niż poprzednie. Wszystko przez zły stan placówki, którą kierowcy planują wesprzeć. Tym razem jest to Dom Dziecka w Krośnie Odrzańskim. Priorytetem jest uzbieranie kwoty 30.000zł, który pozwoli na odnowienie pokoi i wymianę mebli, które pamiętają jeszcze zeszłą epokę.


Zbiórkę Drogowych Mikołajów można wspierać wpłacając bez pośrednio pieniądze na zbiórkę (link poniżej) lub wystawiając i kupując przedmioty na grupie Facebook - "LICYTACJE DROGOWYCH MIKOŁAJÓW".


Finały akcji z poprzednich lat:

Zachęcamy do pomocy!
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels