Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opony Bridgestone Blizzak LM005 195/55 R15 85H – wysoka jakość ogumienia na zimę!
Utworzona: 2022-09-25

Model opon Bridgestone Blizzak LM005 w rozmiarze 195/55 R15 85H są jednymi z najlepszych w swojej kategorii.

Jako opony zimowe premium charakteryzują się bardzo atrakcyjnymi parametrami jezdnymi i bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa podczas jazdy w wymagających i zróżnicowanych warunkach pogodowych. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Dla kogo opony Bridgestone Blizzak LM005?

Rozmiar opisywanych opon spotyka się bardzo często w samochodach kompaktowych, średnich, klasy wyższej, miejskiej, nierzadko także w autach typu sedan i kombi. Klasa premium wybierana jest przez kierowców, którzy chcą najwyższych osiągów, parametrów jezdnych i bezpieczeństwa.
Opony tego typu odpowiadają również kierowcom, których styl jazdy charakteryzuje się dynamizmem, rozwijaniem wysokich prędkości (tam, gdzie to dozwolone – autostrady, drogi szybkiego ruchu), szybkim manewrowaniem i większą ilością przemierzanych kilometrów każdego roku. Opony Bridgestone są w stanie wytrzymać bardzo mocne obciążenia, tarcie, wzrost temperatury bez utraty swoich właściwości. Z tego powodu są bardzo często wybierane przez osoby oczekujące trwałości kupowanego ogumienia.
Komfortowa jazda, wysoka jakość mieszanki gum i dodatków, optymalne parametry jezdne – oto opony Bridgestone Blizzak LM005 w rozmiarze 195/55 R15 85H. Dla kierowców, którzy oczekują najwyższej jakości.


Droga hamowania, efektywność paliwowa i inne parametry

Warto zwrócić uwagę na etykietę unijną podczas kupowania tego modelu opon. Droga hamowania na mokrej nawierzchni uzyskała najwyższą z możliwych notę A, jest więc Bridgestone Blizzak LM005 oponą bardzo bezpieczną do jazdy zimą. Wgryzanie się w śnieg, wchodzenie w zakręty (przy zachowaniu odpowiedniej prędkości), jazda po mokrym i oblodzonym terenie – z tymi oponami z pewnością nie będzie w tych sytuacjach żadnych niebezpiecznych niespodzianek.

Poziom hałasu wywoływany pracą ogumienia nie przekracza poziomu 71 dB. Dzięki stosunkowo niskiemu hałasowi nawet wrażliwi użytkownicy z pewnością nie będą narzekać podczas jazdy na poziom jej komfortu. Zwłaszcza podczas pokonywania długich tras i wielu tysięcy kilometrów każdego roku.

Opory toczenia zostały utrzymane na optymalnym poziomie, dzięki temu opony Bridgestone Blizzak LM005 w rozmiarze 195/55 R15 85H odznaczają się standardowym poziomem efektywności paliwowej z notą C na unijnej etykiecie.

Warto również wspomnieć o rzeźbie bieżnika, która w tym przypadku została ukształtowana kierunkowo. Dzięki temu opona lepiej „wgryza” się w śnieg, dobrze radzi sobie na śliskiej powierzchni (oblodzenia, ubity śnieg), a także bez większych trudności pokonuje błoto (w tym również pośniegowe, gdy zaczyna się odwilż).

Bridgestone Blizzak LM005 w opisywanym rozmiarze z pewnością są oponami wysokiej jakości. Przystosowane do zróżnicowanych warunków (chłód, błoto, jazda po mokrej nawierzchni, krótka droga hamowania), charakteryzujące się wysokimi parametrami jezdnymi i odpornością z pewnością przypadną do gustu kierowcom, którzy oczekują od swojego ogumienia niezawodności, bezpieczeństwa i wysokich osiągów!
Do ulubionych

Fotografie


Photo by Josh Hild from Pexels