Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ewicenter  Sp. z o .o.  (ITD-PIP)

Problemy to twoja specjalność? Możesz się ich pozbyć!

Utworzona: 2021-09-07


Pakiet Mobilności i Polski Ład, zmiany w ustawie o transporcie drogowym, nowości w rozliczaniu delegacji i wynagrodzeniach kierowców, zbliżające się kontrole płac zagranicznych - to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną omówione przez ekspertów podczas konferencji kancelarii ITD-PIP, która w tym tygodniu odbędzie się w Wiśle.

Problemy to specjalność przedsiębiorców działających w branży transportowej. Od dawna treścią ich codziennej pracy jest przezwyciężanie trudności, kluczenie w gąszczu skomplikowanych i nieustannie zmieniających się przepisów prawa, tak aby w końowym rozrachunku wyjść na swoje. Problemy te zna doskonale (i ma gotowe recepty jak je przezwyciężyć) organizator II Konferencji Transportowej, która odbędzie się 9-10 września br. w hotelu Stok w Wiśle.

Prelegentami będą wyłącznie praktycy, którzy podzielą się z uczestnikami szkolenia swoją wiedzą i doświadczeniem - przekażą gotowe rozwiązania problemów, z jakimi przewoźnicy borykają się w codziennej działalności. Uczestnicy mogą liczyć na wyjaśnienie wszelkich niejasności, możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami z różnych dziedzin oraz uzyskanie odpowiedzi na indywidualne pytania podczas wieczornych warsztatów.

Zakres tematyczny konferencji przedstawia się nastepująco:
- Ewidencja czasu pracy kierowców - sposób na zwiększenie dochodu kierowcy i firmy;
- Pakiet Mobilności i Polski Ład - zmiany, które mogą okazać się miażdżące dla branży;
- Rozporządzenie 561 z Pakietem Mobilności - jak zorganizować pracę w zgodzie z przepisami;
- Aspekty prawne działalności transportowej;
- Kierowca vs firma - jak pogodzić te dwa światy;
- Kontrole w UE i w Polsce - jak się do nich przygotować i skutecznie odwoływać.

Wśród prelegentów wystąpią renomowani specjaliści związani z transportem i powiązanymi z tą branżą usługami, m.in. Margareta Przybyła (Belgia), adw. Hanna Stypułkowska-Goutierre (Francja), adw. Agnieszka Janusz (Włochy), Iwona Kasprzyk-Sowa (ekspert ds. delegowania pracowników), Piotr Nikiel z ZMPD, Mariusz Hendzel (ekspert ds. rozliczeń), Marek Kliś (radca prawny), Rafał Balicki (trener biznesu), Tomasz Szerszeń i Marcin Krajewski (eksperci z zakresu rozliczania kierowców), Jakub Jakubowski (broker ubezpieczeniowy), Robert Kuczyński (specjalista z branży telematycznej), Damian Cichoń (inspektor PIP).

Bilety dostępne są wyłącznie dla osób, które przed szkoleniem okażą certyfikat szczepień. W cenie biletu każdy uczestnik otrzyma wstęp na dwudniowe wydarzenie, możliwość indywidualnych konsultacji i rozmów z ekspertami, wstęp na afterparty, basen i strefę SPA, katering, materiały konferencyjne, a na zakończenie certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Link do wydarzenia (możliwość kupna biletu): konferencja_transportowa
Do ulubionych Ewicenter  Sp. z o .o.  (ITD-PIP)
FIRMOWY SPOTLIGHT
Studio Patrzałek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels