Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nadal obowiązują objazdy na A2 dla jadących w stronę Świecka

Utworzona: 2024-04-12


Do 24 kwietnia br. ma potrwać drugi etapu remontu nawierzchni na węźle Jordanowo (68+710 km A2). Wprowadzono objazdy dla pojazdów ciężarowych.

Autostrada Wielkopolska II, zgodnie z wieloletnim planem utrzymaniowym, przystępuje do kontynuacji rozpoczętych w ubiegłym roku prac modernizacyjnych na węźle Jordanowo (68+710 km A2). Aby zminimalizować uciążliwość remontu dla kierowców, prace zostały podzielone na etapy. Prace remontowe polegają na remoncie konstrukcji nawierzchni na łącznicach wjazdowych na węzeł. W związku z tym, dla kierowców podróżujących autostradą A2 i chcących wjechać na A2 z drogi S3 zostały wytyczone objazdy.

🚩 Dla kierowców podróżujących pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 7 ton ( DMC < 7 ton), chcących włączyć się do ruchu na A2 w kierunku na Warszawę został wytyczony objazd drogami powiatowymi do drogi krajowej (DK) nr 92 do miejscowości Trzciel, następnie drogą wojewódzką nr 137 do węzła Trzciel, na którym będzie można wjechać na autostradę w kierunku na Warszawę.🚩 Dla kierowców podróżujących pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7 ton (DMC>7t) chcących wjechać na A2 w kierunku na Warszawę objazd został wytyczony przez węzeł Nowy Tomyśl, tzn. z trasy S3, drogą krajową nr 92 w kierunku Nowego Tomyśla, następnie drogą wojewódzką nr 305 do węzła w Nowym Tomyślu.🚩 Kierowcy chcący wjechać na autostradę A2 w kierunku na Świecko są proszeni o skorzystanie z objazdu prowadzącego do węzła Torzym, tj. objazd drogą krajową nr 92 w kierunku Torzymia, następnie drogą wojewódzką nr 138 do węzła Torzym, gdzie będą mogli włączyć się do ruchu na autostradzie w kierunku Świecka.


Źródło: Autostrada Wielkopolska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels