Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Po zimowej przerwie niezwykła ciężarówka wyrusza w drugi etap trasy

Utworzona: 2024-03-27


W 2024 r. trasa Continental Show Truck obejmuje kolejne 17 krajów. Jeszcze w marcu pokazowa ciężarówka odwiedzi Holandię, a od kwietnia 16 państw.

Ciężarówka pokazowa firmy Continental jest w drodze już od prawie roku. Trasa o długości ponad 50 000 km prowadzi przez ponad 30 krajów. W ramach szeregu wydarzeń dla klientów, targów i spotkań branżowych, takich jak Grand Prix ADAC Truck na torze Nürburgring prezentowane są innowacyjne rozwiązania na rzecz wydajnego, ekologicznego transportu jutra. Po zimowej przerwie roadshow wyrusza w drugi etap trasy.

Trzymaj rękę na pulsie

W marcu pokazowa ciężarówka Continental odwiedzi Holandię, gdzie zaplanowano wizyty u w placówkach Volvo. Przy tej okazji goście mogą się spodziewać najnowszych informacji, rozmów i dyskusji przy okrągłym stole na temat kluczowych kwestii mających wpływ na ich działalność. Interaktywna wystawa zainstalowana na pokładzie naczepy obejmuje pięć tematów: obniżenie kosztów operacyjnych dzięki podejściu doradczemu LODC, specjalne opony do samochodów dostawczych, pojazdów użytkowych piątej generacji, cyfrowe rozwiązania do zarządzania oponami i flotą, a także rozwiązania mające na celu zwiększenie wydajności paliwowej, takie jak opony bieżnikowane.

Ronny w drodze

Z rozpoczęcia drugiego etapu trasy pokazowej cieszy się również Ronny Nittmann, kierowca prowadzący potężny ciągnik siodłowy z cenną naczepą. W ubiegłym roku przez 14 tygodni przejechał 12 krajów pokonując ponad 20 000 km, wyruszając z Polski, przez Skandynawię i docierając aż do Turcji.

Od kwietnia przystanki zaplanowane na kolejnych 16 krajów

Tegoroczny harmonogram trasy ContiEuropeanRoadshow z pewnością przyniesie wiele ciekawych spotkań. Po Wielkanocy wystawa trafi do Hiszpanii i Portugalii, w maju do Włoch, Austrii i Szwajcarii. Następne postoje planowane są we Francji, Czechach i na Słowacji, zanim ciężarówka pokazowa ponownie zawita na wyścig ADAC Truck Grand Prix na torze Nürburgring, który odbędzie się w dniach 11–14 lipca. Jesienią wystawa wyruszy do Europy Południowo-Wschodniej, przez Rumunię, Węgry, Bułgarię, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Serbię i Słowenię. Okazję obejrzenia wystawy ContiEuropeanRoadshow będą miały także osoby odwiedzające dwie główne imprezy targowe branży transportowej w Niemczech – targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem (10-14 września) i oraz targi IAA Transportation w Hanowerze (17-22 września).

Źródło: Continental
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels