Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zamiast ratować, lepiej zachowaj dobrą reputację. Tylko jak to zrobić?

Utworzona: 2024-03-11


Odpowiedź na to i wiele innych pytań przyniesie konferencja „Branża TSL dziś i jutro”, która odbędzie się 9-10 kwietnia 2024 roku w Nadarzynie koło Warszawy. Patronem medialnym wydarzenia jest etransport.pl. Wstęp darmowy po wcześniejszej rejestracji.

Polska branża TSL od kilku lat przeżywa burzliwe chwile. Inflacja, wojna na Ukrainie, pandemia, zawirowania na rynku pracy, Pakiet mobilności, Brexit to tylko kilka z bolączek, z którymi zmagają się przewoźnicy drogowi. Z drugiej strony doświadczają oni błyskawicznego rozwoju nowych technologii, zmieniających się strategii nadawców transportu, przeżywają nadchodzącą ekorewolucję. Niektóre przemiany zachodzą szybko, inne oparte są na procesach długofalowych.

To powoduje, że firmy transportowe muszą opracowywać zarówno strategie długo i średnioterminowe, jak i być gotowe na ich błyskawiczne modyfikacje i radzenie sobie z bieżącymi zdarzeniami. Konferencja „Branża TSL dziś i jutro” (9-10.04.2024 rok) odbędzie się w ramach targów MT TSL.

Chcemy przedstawić rozwiązania jakie mogą zastosować przewoźnicy w tych niełatwych czasach, czego przykładem jest restrukturyzacja. Pokazać opcje bycia bardziej konkurencyjnym na rynku. Opowiedzieć o jakże ważnej, choć niełatwej kwestii w transporcie, czyli o ubezpieczeniach mówią organizatorzy redakcja Truck.pl.
Niezwykle ważną część eventu stanowi debata, która odbędzie się 10.04.2024 roku o godzinie 12:00. Uczestnicy porozmawiają nie tylko o nowych technologiach, ale przede wszystkim o ich opłacalności. 2035 a nawet 2040 rok tylko pozornie stanowią odległą przyszłość. Branża TSL przygotowuje się do ekorewolucji, lecz wciąż jest więcej znaków zapytania niż wykrzykników. Cóż w takim razie począć?

Więcej szczegółowych informacji w kalendarium etransport.pl 📌

Wstęp darmowy po wcześniejszej rejestracji 📌

📅 Data: 9-10.04.2024 rok
🕜 Rozpoczęcie konferencji godzina: 11:00
📍 Adres: Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy.


Źródło: Truck.pl
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels