Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

trafficban.pl - Zakazy ruchu w Europie

Marcowe komplikacje zakazowe ➡ tabela

Utworzona: 2024-02-26


Przedstawiamy najnowsze ograniczenia dla ciężarówek obowiązujące w marcu 2024 roku w Europie. W tym miesiącu obowiązywać będzie szereg dodatkowych zakazów związanych ze świętami jak i wydłużonymi weekendami.

Tegoroczne święta wielkanocne przypadają na przełomie marca i kwietnia. Pierwsze zakazy zaczną obowiązywać zatem już w czwartek 28 marca na Węgrzech. W kilku krajach zakazy wystartują dzień później 29 marca w Wielki Piątek. Warto pamiętać, że w świąteczny weekend, oprócz standardowych zakazów dochodzą jeszcze te związane z Niedzielą Wielkanocną. To nie koniec, bo Wielkanocny Poniedziałek jest również pełen ograniczeń. Długi świąteczny weekend zamykają Włosi we wtorek 2 kwietnia.

Warto przypomnieć, że marcu kierowców jeżdżących do lub przez Węgry czekają dwa przedłużone weekendy czyli więcej dni z ograniczeniami dla pojazdów ciężarowych. W serwisie www.trafficban.com w zakładce każdego z państw znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące ograniczeń dla ciężarówek, w tym listę odstępstw i zwolnień z zakazów.

Do ulubionych trafficban.pl - Zakazy ruchu w Europie
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels