Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

GXO i pilotażowy projekt z wykorzystaniem IA
Utworzona: 2024-02-09

Firma wdraża zaawansowaną platformę do podniesienia wydajności i bezpieczeństwa procesów depaletyzacji dla wiodącej marki kosmetycznej. Roboty wykorzystują sztuczną inteligencję do analizy danych w czasie rzeczywistym i zwiększania wydajności.

Jesteśmy liderem w zakresie integracji automatyzacji z łańcuchami dostaw naszych klientów, wspierając ich rozwój i realizację strategicznych celów. Prowadzimy pilotażowy projekt, który łączy zaawansowaną robotykę ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym w praktycznym zastosowaniu, co sprawia, że operacje magazynowe są bardziej bezpieczne, produktywne i wydajne powiedział Adrian Stoch, dyrektor ds. automatyzacji w GXO.
Firma współpracuje z firmą Dexterity, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do zasilania robotów o zdolnościach zbliżonych do ludzkich, które realizują operacje depaletyzacji, etykietowania i repaletyzacji paczek, optymalizując procesy przychodzące i wychodzące w magazynie. Inteligentne roboty wykorzystują sztuczną inteligencję, nie wymagają praktycznie żadnych instrukcji ani konfiguracji przed wdrożeniem, a także samodzielnie szkolą się w pracy, poprawiając swoją wydajność przy każdym pobraniu. Wdrożenie robotyki we wskazanych operacjach zwiększa wydajność i bezpieczeństwo, jednocześnie umożliwiając oddelegowanie pracowników do zadań o wyższej wartości dodanej.

GXO jest liderem w wykorzystywaniu technologii w celu zapewnienia najwyższej wydajności operacji. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić wsparcie poprzez dostarczanie robotów, które są inteligentne, szybkie i łatwe do wdrożenia poprzez zespoły odpowiedzialne za operacje magazynowe Samir Menon, dyrektor generalny Dexterity
Zdolność adaptacyjna robotów oznacza, że można je szybko wprowadzić do operacji w różnych branżach. Ta adaptacyjna technologia jest wysoce elastyczna i może być stosowana zarówno jako samodzielne rozwiązanie w operacjach wykonywanych wcześniej ręcznie, jak i w wysoce zautomatyzowanym magazynie, stanowiąc kolejny rozdział w automatyzacji łańcucha dostaw.Źródło: GXO
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels