Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Proste, szybkie i bezpieczne tankowanie zwiększa wydajność firm transportowych

Utworzona: 2023-05-23


Europejski dostawca zintegrowanych rozwiązań dla transportu drogowego przedstawia najważniejsze korzyści dla klientów związane z korzystaniem z Eurowag Pay na stacjach paliwowych swojej sieci akceptacyjnej w Europie.

Aplikacja Eurowag Pay pozwala przewoźnikom i kierowcom na większą i skuteczną kontrolę nad dokonywanymi przez nich płatnościami, a także zwiększa szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Aby dokonać płatności za paliwo, każdy kierowca powinien posiadać skonfigurowane konto oraz kartę przypisaną przez dyspozytora. Dodatkowo, aby proces był całkowicie bezpieczny, do zalogowania się w aplikacji Eurowag kierowca musi użyć osobistego kodu PIN lub identyfikacji biometrycznej/twarzy. Każdy klient może tankować tylko na stacji benzynowej, na której jest on fizycznie obecny, choć jeśli to konieczne, dyspozytor może zezwolić na tankowanie zdalne. Dzięki Eurowag Pay wszystkie płatności za paliwo mogą być dokonywane wyłącznie za pomocą urządzenia mobilnego. Do procesu nie jest wymagana fizyczna karta, choć kierowca lub firma musi posiadać konto z przypisaną kartą do transakcji. Rozwiązanie jest obecnie dostępne na około 716 stacjach paliw, a do końca roku ma ich być ponad 2000.

Tankowanie z Eurowag Pay jest proste, szybkie i bezpieczne. Dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym w Eurowag dążymy do tego, aby ułatwić pracę naszym klientom i odjąć im zmartwień. Chcąc być bardziej wydajnymi, ważne jest, aby mogli tankować bez marnowania czasu i robić to bez ryzyka padnięcia ofiarą wszelkiego rodzaju oszustwmówi Enric Perales, dyrektor sprzedaży Eurowag w Hiszpanii.

Pięć powodów, dla których warto korzystać z Eurowag Pay:

Szeroka sieć akceptacji: jest akceptowany przez bogatą sieć partnerskich stacji paliw w całej Europie.
Bezpłatnie: jest dostępny dla wszystkich klientów Eurowag do ich pełnej dyspozycji bez żadnych dodatkowych opłat.
Elastyczność: nie ma potrzeby posiadania fizycznej karty podczas tankowania - system umożliwia właścicielowi konta zdalne przypisanie karty do kierowcy za pośrednictwem aplikacji, aby kierowca mógł zatankować.
Udogodnienia: W razie potrzeby właściciel konta może zdalnie i bezpiecznie uruchomić dystrybutor, aby jeden z kierowców z jego floty mógł zatankować.
Bezpieczeństwo: wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji, co oznacza, że firmy transportowe mogą być pewne, że ich płatności są chronione przed oszustwami i innymi zagrożeniami.

Źródło: Eurowag
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels