Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Młodzi garną się do branży

Utworzona: 2023-03-16


Za nami półfinały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Po raz kolejny zgłosiła się rekordowa liczba uczestników.

Gorąca atmosfera, pozytywna energia i ogromna motywacja do zdobywania wiedzy – tak można podsumować półfinały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W samo południe 10 marca ponad 10 500 młodych ludzi - 5268 dwuosobowych drużyn uczniowskich - jednocześnie rozpoczęło rozwiązywanie online testów kwalifikujących do udziału w finałach.

Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Kolejny raz pobiliśmy rekord pod względem liczby uczestników eliminacji do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Cieszymy się, że zaufało nam tak wielu młodych ludzi i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by zadbać o ich edukację i dodatkowe atrakcje podczas finałowych rozgrywekAdrian Dekowski, Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.
Uczestnikom półfinałów, uczniom szkół średnich z całej Polski, kibicowali organizatorzy i partnerzy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a ich zmagania obserwowali na ogromnym ekranie ustawionym na scenie w jednej z hal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Finały odbywają się w 7. kategoriach:

🔧 Młody Mechanik
🔧 Mechanik Zawodowy
🔧 Elektromobilni
🔧 Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
🔧 Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
🔧 Młody Mechanik Motocyklowy – ta kategoria pojawiła się w 2022 r. po raz pierwszy
🔧 Młody Lakiernik

Listy zwycięzców 🏆

Dziś jesteśmy na targach edukacyjnych, jest tu mnóstwo młodych ludzi, którzy szukają swojej drogi, ścieżki kariery. W czasie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będziemy im to ułatwiać i wskazywać jak się uczyć, jak przygotowywać do zawodu, będziemy mówić o tym, czego potrzebuje rynek. A rynek potrzebuje specjalistów, w których ręce oddamy swoje pojazdy i będziemy mieć pewność, że profesjonalnie je naprawiąmówił Dariusz Wawrzyniak, dyrektor grupy produktów Grupy MTP.
Przypominamy, że impreza której patronem medialnym jest etransport.pl odbędzie się:
📆 Data: 30 marca - 2 kwietnia 2023 r.
📌 Miejsce: Poznań Motor Show

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels