Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zdaj egzamin na przewoźnika drogowego
Utworzona: 2023-02-06

Akademia transportowca organizuje bezpłatny webinar, który może pomóc odnieść sukces już przy pierwszym podejściu.

REKLAMA
Szkolenie związane z uzyskaniem Certyfikatu Kompetencji Zawodowych poprowadzi Edyta Brodawka, która przeszkoliła już 800 osób! Ponad 98% jej kursantów zdaje egzamin w pierwszym podejściu.

📆 Kiedy? środa (08.02), godz. 20:00
💻 Gdzie? online
Zapisz się na webinar

➡️ Poznasz zakres wymaganej wiedzy do egzaminu. Dowiesz się z jakich części składa się egzamin, jaki jest jego przebieg. Zapoznasz się z punktacją i sposobem oceny testów i zadań egzaminacyjnych. Dowiesz się ile punktów trzeba mieć żeby uzyskać POZYTYWNY wynik egzaminu.

➡️ Dowiesz się jakie są najczęściej popełniane błędy na egzaminie i w jaki sposób je wyeliminować.

➡️ Dowiesz się jak w praktyce wygląda tzw. "użyczenie" Certyfikatu Kompetencji Zawodowych, jakie są limity w ilości firm i pojazdów oraz jaki jest zakres odpowiedzialności zarządzającego transportem.

➡️ Wraz z potwierdzeniem zapisu na egzamin otrzymasz BEZPŁANIE przykładowy test egzaminacyjny, dzięki czemu będziesz mógł od razu sprawdzić poziom swojej wiedzy.

➡️ Być może zastanawiasz się - co mam zrobić jeśli nie zdam tego egzaminu? Czy mogę się odwołać? Czego mogę się spodziewać na poprawce? O tym wszystkim również dowiesz się na szkoleniu.

➡️ Dowiesz się kiedy i na jakie auta potrzebna jest licencja na przewóz rzeczy lub inny dokument uprawniający do wykonywania przewozów drogowych.

➡️ Masz jeszcze jakieś pytania? Świetnie! Możesz je zadań na koniec szkolenia.
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels