Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Są powody do radości

Utworzona: 2023-01-18


Iveco Poland pochwaliło się na swojej stronie na Facebooku wynikami sprzedaży nowych pojazdów dostawczych osiągniętymi w 2022 roku. Spółka zamknęła miniony rok na drugim miejscu w Polsce w segmencie pojazdów 3,49-7,2 t dmc.

Importer podkreślił w swoim wpisie na FB, że w segmencie 6-7,2 t udział w rynku marki IVECO to aż 98%. Wisienką na torcie jest fakt, że jako jedyna marka może pochwalić się wzrostem sprzedaży przy ogólnym spadku na rynku samochodów dostawczych. Od lat IVECO Daily jest wysoko oceniany przez użytkowników m.in. za solidność wykonania, trwałość i niezadowdność.

Jak wynika z raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, przygotowanego na podstawie danych Centralnej Ewidencji Pojazdów, w ogólnym rankingu modeli samochodów dostawczych do 3,5 tony w roku 2022 IVECO Daily zdobyło drugie miejsce z wynikiem sprzedaży nowych aut 6426 szt. (liderem Renault Master – 9127 szt.) Dostawczak IVECO pokonał w zestawieniu renomowanych konkurentów: Mercedesa Sprintera (4431 szt.), Forda Transita (3044 szt.) i Fiata Ducato (2231 szt.)Źródło: FB
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
TRONIK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels