Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Sprawdziły się na torze
Utworzona: 2022-12-02

W czasie wydarzenia pod hasłem „GO ELECTRIC”, 300-osobowy zespół Volvo Trucks zaprezentował gamę swoich elektrycznych samochodów ciężarowych, które są już dostępne w sprzedaży.

REKLAMA
Klienci, partnerzy, producenci nadwozi, pracownicy i dziennikarze z całej Hiszpanii mogli przetestować nowe modele podczas jazd próbnych na torze i zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami Volvo w zakresie zrównoważonej mobilności w trakcie różnych prezentacji. Trzydniowe wydarzenie, zorganizowane na byłym torze wyścigowym F1, skupiało się wokół 3 stanowisk poświęconych technice jazdy, zrównoważonym rozwiązaniom transportowym i technologiom bezemisyjnym. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele hiszpańskiego ministerstwa transportu.

We wrześniu tego roku, Volvo Trucks, jako pierwszy producent samochodów ciężarowych na świecie, rozpoczął seryjną produkcję elektrycznych wersji 44-tonowych modeli FH, FM i FMX. Już w 2019r. marka zaprezentowała dwie pierwsze ciężarówki elektryczne: FE i FL do dystrybucji miejskiej i zbiórki odpadów.

Zaprezentowane modele o dużym tonażu, które uzupełniają flotę pojazdów elektrycznych, odgrywają fundamentalną rolę w realizacji celu, jakim jest całkowite zastąpienie wszystkich wersji z silnikiem wysokoprężnym do 2040r.

Źródło: Volvo Trucks
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
superTrans Myjnie samochodowe


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels