Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Odpowiedź na potrzeby profesjonalistów z branży transportowej

Utworzona: 2022-11-25


OnTurtle świętuje swoje 20-lecie.

Na stronie OnTurtle, firmy będącej wzorcem w zakresie mobilności towarowej w Europie, po raz kolejny jest wyrażane zadowolenie z udziału w dziewiątej edycji targów TransLogistica Poland. Spotkanie służyło również refleksji nad aktualnymi, newralgicznymi dla profesjonalnego transportu kwestiami, takimi jak zapotrzebowanie na bezpieczne parkingi dla ciężarówek czy potrzeba większego wsparcia i pomocy dla tego sektora.

Jako globalna firma świadcząca usługi transportowe, naszą misją jest bycie tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci. Aby osiągnąć ten cel ważna jest świadomość nowych trendów rynkowych i ich wyprzedzanie. Słuchaj ich, bądź blisko nich i staraj się zapewnić im jak najwięcej. Jesteśmy w kraju już od 20 lat, znamy naszych klientów bardzo dobrze, bo z nimi się rozwijaliśmy wyjaśnia Dorota Nowak, Sales Manager Poland & Eastern Europe w OnTurtle.
W związku z tym OnTurtle otworzyło nowe stacje w Polsce i rozszerzyło swoją sieć bezpiecznych parkingów w Europie, aby lepiej służyć swoim klientom z ponad dwudziestoma strzeżonymi parkingami.

W swoim wystąpieniu dyrektor generalny Calsina Carré — Alba Carré, podziękowała firmie OnTurtle za możliwość uczestniczenia w wiodących targach w Europie oraz za nadanie znaczenia translogicznemu hubowi w Pont de Molins.

Dysponujemy strategicznie położonymi obiektami, blisko granicy z Francją i przy korytarzu śródziemnomorskim, z ponad 400 bezpiecznymi miejscami parkingowymi i wysokiej jakości usługami zaprojektowanymi z myślą o dobrym samopoczuciu kierowców i przewoźników podczas całej podróży. Naszym celem jest to, aby kierowcy i przewoźnicy mogli godnie wykonywać swoją pracę w bezpiecznym, dostosowanym do ich potrzeb środowisku wyjaśnia Carré.
Sojusz tych dwóch firm sprzyja wykorzystaniu tej kluczowej przestrzeni do transportu towarów do swoich klientów.

Rozrywka, niespodzianki i świętowanie dwudziestolecia

Podczas trzech dni targów TransLogistica Poland firma OnTurtle pokazała, że potrafi zaskoczyć odwiedzających swoimi propozycjami. Z tej okazji po raz kolejny udostępnili symulator jazdy samochodem ciężarowym, aby odwiedzający mogli sprawdzić się za kierownicą. Ponad to ostatniego dnia targów ustawiono również ekran testujący zdolność do szybkiej reakcji uczestników.

Na stoisku firmy powodów do świętowania nie brakowało — wzniesiono toast i zdmuchnięto świeczki, by w świątecznej atmosferze, wraz z przyjaciółmi i partnerami, uczcić 20-lecie firmy w Polsce.

To dla nas zaszczyt móc powiedzieć, że towarzyszymy naszym klientom na całej trasie po Europie, od początku do końca wyjaśnia Nowak.
Targi TransLogistica Poland odbyły się w dniach 7, 8 i 9 listopada na hali EXPO XXI w Warszawie. W tym roku było 300 wystawców, 45% firm międzynarodowych i łącznie 10 000 uczestników.

Źródło: OnTurtle
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels