Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Usługi dla kierowcy zawodowego i 24-godzinny serwis indywidualny

Utworzona: 2022-10-11


OnTurtle podwaja swoją obecność w Polsce dzięki 7 nowym obszarom usługowym.

Siedem nowych obszarów usługowych w Polsce, aby wzmocnić swoją obecność na wschodzie kontynentu. OnTurtle podwaja ilość swoich obszarów usługowych w kraju, który posiada największą flotę ciężarówek w Europie i w którym firma zadebiutowała w 2020 roku ze swoimi pierwszymi stacjami. Firma potwierdza tym samym swoją wolę dalszego rozwoju, aby zaoferować maksymalny zasięg na kontynencie.

Dzięki nowym punktom możemy zagwarantować usługi na początku i na końcu trasy dla naszych polskich klientów. Świętujemy zapewniając, że nasi tamtejsi klienci będą mogli podróżować w 100% z OnTurtle- mówi Sales Manager Poland & Eastern Europe firmy, Dorota Nowak.

Stacje z podstawowymi usługami przewoźnika

Siedem nowych obszarów obsługi zlokalizowanych jest w miejscowościach Dzwonowo, Mierzyn, Kołbaskowo, Słubice, Pyrzyce, Gorzów i Szwecja zostaje dołączonych do siedmiu stacji, które OnTurtle dodał do swojej europejskiej sieci pod koniec 2020 roku. Znajdują się one w pobliżu terenów przygranicznych z Niemcami i Czechami, a obsługuje je ich partner FARAON.

W ramach zobowiązania, aby wybierać miejsca, które będą spełniały potrzeby kierowców zawodowych, nowe obiekty oferują olej napędowy A i AdBlue, a także podstawowe usługi, takie jak toalety, prysznice, sklep i w większości przypadków parking dla ciężarówek.

Zapewnienie podstawowego komfortu dla kierowcy zawodowego jest jednym z naszych priorytetów, dlatego stacje w naszej sieci zwykle oferują kluczowe usługi niezbędne na całej trasie - mówi Nowak. Ponadto OnTurtle oferuje 24-godzinną spersonalizowaną obsługę.

Stale rosnąca sieć międzynarodowa

Sieć stacji OnTurtle zamknęła rok 2021 liczbą ponad 1600 stacji w Europie i obecnością w 10 krajach: Hiszpania, Francja, Belgia, Luksemburg, Holandia, Austria, Niemcy, Słowenia, Włochy i Polska.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w sprawy klientów, oferujemy sieć, która stale się rozwija i w najbliższym czasie spodziewają się dalszego wzmocnienia swojej obecności na wschodzie kontynentu, w takich krajach jak Czechy i Słowacja. Jesteśmy w ciągłym ruchu, aby towarzyszyć naszym klientom i wspólnie docierać coraz dalej -podsumowuje Nowak.
Źródło: OnTurtle
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels