Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

400 nowych bezpiecznych miejsc parkingowych w Jonquera-Pont de Molins

Utworzona: 2022-02-19


Sieć stacji paliwowych OnTurtle zaczęła rok 2022 od rozszerzenia usług transgranicznych przez uruchomienie pierwszego Centrum Translogistyki w Katalonii. Obiekt o powierzchni 7000m2 oferuje kompleksowe usługi, m.in. naprawę plandek i opon, mycie samochodów ciężarowych, giełdę ładunków i stację serwisową.

W ten sposób, oprócz strefy usługowej znajdującej się w pobliskim La Jonquera, oferującej pełen zakres usług dla kierowców zawodowych będących w trasie, sieć OnTurtle dysponuje teraz nowym Centrum Translogistyki położonym zaledwie 12 km od granicy z Francją. Centrum jest otwarte 24 godziny na dobę z myślą o klientach międzynarodowych. Strategiczne położenie obiektu ułatwi transport towarów między Hiszpanią a resztą Europy dzięki wielu kompleksowym usługom przeznaczonym dla dużych flot.

Wśród kompleksowych usług oferowanych w Centrum Translogistyki, warto wymienić system zarządzania asortymentem, który ma na celu ograniczenie do minimum procesów obsługi i przechowywania, poprzez znalezienie najszybszego i najbardziej bezpośredniego sposobu dostarczenia towaru z miejsca produkcji do konsumenta. Dzięki usługom załadunku, rozładunku i składowania palet, istnieje możliwość obniżenia kosztów związanych z przechowywaniem i konserwacją produktów, co ma wiele zalet zarówno dla firm logistycznych, jak i konsumentów. Dodatkowo duże floty mogą również skorzystać z usługi regeneracji ładunku w Centrum Logistyki Transportu, co pozwoli uniknąć ewentualnych uszkodzeń w trakcie podróży.

Dzięki partnerstwu z firmą Calsina Carré, na terenie Centrum Translogistyki można korzystać z ciągników firmy Terberg, które służą do przewożenia naczep, dzięki czemu ciągniki siodłowe można zaparkować na strzeżonym parkingu. Nowe centrum logistyczne posiada 400 nowych bezpiecznych miejsc parkingowych, spełniających wymogi Europejskiej Organizację Bezpiecznych Parkingów (ESPORG).

Źródło: OnTurtle
grafika poglądowa
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels