Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Utworzona: 2022-10-28


IVECO Services to nowa nazwa platformy usług, która zawiera także rozwiązania eMobility opracowane dla pojazdów elektrycznych marki.

Działamy w szybko rozwijającym się sektorze, w którym wymagania klientów stale się zmieniają. Wychodzimy temu naprzeciw oferując – dostosowane do konkretnych zadań realizowanych przez klientów – wydajne i niezawodne pojazdy oraz portfolio usług opracowanych w celu ułatwienia efektywnego zarządzania flotą i biznesem oraz wspierania kierowców na drodze. Ponieważ nasze portfolio usług wciąż się rozszerza, zebraliśmy je razem pod nazwą IVECO Services, aby pomóc klientom w znalezieniu rozwiązania spełniającego ich konkretne potrzeby
– skomentował nowość Erdogan Genc, Global Head of Customer Service Truck Business Unit z IVECO.
IVECO Services będzie miejscem dostępu do ekspertów i dealerów marki, którzy pomogą klientom we wszystkim, czego będą potrzebować, aby utrzymać pojazdy na drodze, wspierać kierowców, efektywnie zarządzać flotą i stać się bardziej konkurencyjnym na rynku. Usługi są pogrupowane w pakiety, aby ułatwić poruszanie się po szerokiej ofercie i zidentyfikować rozwiązania odpowiadające potrzebom: Uptime, Driver Care, Safety & Security, Productivity & Efficiency, Parts, Financial Services oraz eMobility. Portal IVECO ON przekształci się w platformę, w której klienci będą mogli zarządzać swoim kontem, tzn. kupować, aktywować i odnawiać usługi.

Portfolio usług zostało rozszerzone o nowe rozwiązania eMobility. Właściciele eDaily będą mogli skorzystać z usług dostosowanych do specyfiki pracy pojazdów akumulatorowo-elektrycznych, które obejmują m.in. monitorowanie zużycia energii i zarządzanie ładowaniem. Dodatkowe usługi oparte będą na łączności. Chodzi m.in. o przewidywanie zasięgu łącznie z alertami – w ramach pakietu Productivity & Efficiency; monitorowanie i raportowanie stylu jazdy oraz głosowego asystenta kierowcy (Safety & Security) oraz wsparcie Control Room, proaktywny serwis, zdalną diagnostykę i aktualizację programów (Uptime).

Źródło: IVECO
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels