Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ta zmiana przyniesie same korzyści

Utworzona: 2021-08-24


W związku z dynamicznym rozwojem rynku oraz konsolidacją krajowych i międzynarodowych struktur transportowych, FM Logistic postanowił wzmocnić operacyjnie i handlowo swoją usługę transportu. Zmieniona organizacja przyczyni się do wzrostu konkurencyjności i wydajności łańcucha dostaw oraz przyniesie wymierne korzyści i nowe możliwości klientom firmy.

Zdecydowaliśmy się na rozbudowę zespołu transportu o wysoko wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu transportem. Do kierowania sektorem o takiej skali i profilu potrzebni są ludzie o wyjątkowych kompetencjach, którzy sprostają nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom stojącym przed firmą podkreśla Magdalena Lubańska-Wiśniewska, Dyrektor ds. Transportu Krajowego, Europa Centralna.

Sebastian Plesiński posiada 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach sektora TSL B2B z zakresu sprzedaży, marketingu i operacji oraz gruntowną znajomość branży logistycznej zbudowaną w wiodących firmach w naszym regionie. Jest absolwentem studiów magisterskich na Politechnice Częstochowskiej, ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu logistyki w SGH.

Rafał Witkowski wraca po przerwie do FM Logistic z nowymi kompetencjami i bogatszym doświadczeniem. U swojego ostatniego pracodawcy DHL był odpowiedzialny za optymalizację sieci dystrybucyjnej oraz projektowanie i wdrażanie procesów transportowo-magazynowych dla klientów z branży retail i automotive. W poprzednim okresie zatrudnienia w FM Logistic zajmował m.in. stanowiska: Inżynier ds. Procesu, Kierownik ds. Transportu Krajowego oraz Kierownik ds. Analiz Biznesowych. Jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Marek Ziarkiewicz posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w zarządzaniu logistyką w dużych korporacjach o zróżnicowanej strukturze organizacyjnej. Przez ostatnie kilka lat pełnił funkcję Dyrektora Regionu w firmie Raben Transport, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie transportem całopojazdowym, międzynarodowym i krajowym.

Źródło: FM Logistic
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels