REKLAMA
Targi Kielce - trzeci w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw

Nie w tym, a dopiero w przyszłym roku
Utworzona: 2020-07-29

Jubileuszowe XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odbędą się w dniach od 8 do 10 czerwca 2021 roku – poinformował zarząd spółki Targi Kielce. Tamtejsze hale wystawiennicze staną się po raz kolejny miejscem spotkań przedstawicieli branży transportu zbiorowego.

REKLAMA
Targi TRANSEXPO organizowane są w cyklu dwuletnim. Poprzednia edycja w roku 2018 przyciągnęła blisko 6,5 tysiąca gości, a jubileuszowe, piętnaste targi miały się odbyć w bieżącym roku. Niestety, pandemia COVID-19 pokrzyżowała te plany. Miłośnicy autobusów i branżowi specjaliści muszą zatem poczekać na to wydarzenie jeszcze ok. 10 miesięcy.

W czerwcu 2021 odbywają się tylko jedne branżowe targi – Transports Publics / European Mobility Expo we Francji, co umożliwi wystawcom rzetelne przygotowanie ekspozycji także w Polsce. Firmy z branży transportu zbiorowego zyskają kolejną okazję do wykorzystania targów jako skutecznego narzędzia marketingu.

Jestem po wielu rozmowach z wystawcami. Wszyscy zgodnie podkreślają, że czerwcowy termin umożliwi im spokojne przygotowanie się do wystawy, która w każdej swojej edycji stwarzała szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także sfinalizowania ważnych kontraktów. Miejsce premier krajowych i światowych pozostanie zatem niezmienne
– poinformowała Anna Gąszcz, dyrektor TRANSEXPO.
Jubileuszowe targi TRANSEXPO tradycyjnie współorganizuje Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Źródło: TRANSEXPO
Do ulubionych Targi Kielce - trzeci w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw
Photo by Josh Hild from Pexels