REKLAMA

W drodze ku doskonałości
Utworzona: 2020-02-14

Kaizen - to motto firmy transportowej Schuon z Badenii-Wirtembergii z siedzibą w Haiterbach. To japońskie słowo oznaczające filozofię ciągłego doskonalenia.

REKLAMA
W celu dalszego ulepszenia swojej floty firma Schuon Logistik GmbH zamówiła dwie nowe naczepy skrzyniowo-kurtynowe Profi Liner oraz dwie furgonowe Dry Liner, które właściciele firmy odebrali w siedzibie głównej Krone w Herzlake. Tym samym Schuon posiada obecnie w 25 naczep Krone, które stanowią ponad 83% floty liczącej 30 naczep.

Doceniamy kompetentną i osobistą obsługę, jaką zapewnia Klaus Foser z firmy Kronę oraz bardzo dobrą jakość ich sprzętu podkreślił dyrektor zarządzający Norman Schuon przy okazji odbioru nowych naczep.

Od roku 2003 roku Schuon rozwija się dzięki klientom, a nasi klienci rozwijają razem z nami. Gdy proponujemy własne pomysły lub składamy zamówienia na pojazdy specjalne, zawsze mamy możliwość porozmawiać z kimś, kto traktuje nas jak równego sobie. Dzięki otwartemu i bezpośredniemu dialogowi, także Krone uczy się od swoich klientów powiedział właściciel firmy Horst Schuon, dostrzegając podobieństwo do rozwoju grupy Krone.

Źródło: Krone
Do ulubionych