Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Rumunia coraz mocniejszym graczem na rynku transportowym

ID: 278894


Rumuński Związek Przewoźników Drogowych (UNTRR) opublikował analizę, która szczegółowo omawia trendy w branży transportu drogowego, prognozy, zmiany i ich wpływ na rynek w latach 2018-2030.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (16)

~Bo$$
Koniec polaczkowych sioferow nadchodzi, pora wracać do łopaty, będziecie z rowów zbierać własne sCzochy w butelkach hahahahha
jacek-kuba
Już dawno temu zauważyłem jak Konczity i Dżesiki spoglądają na rumunów. Już są pierwsze przypadki jak rzucają się pod rumuńskie ciężarówki.
jacek-kuba
Dziady są zrozpaczone.
~pegerowiec
i zaczeły polskie parkingowe filoSofy swoje naukowe wywody..
mam w Holandii na codzien kontakt z rumkami. brudasy złodzieje ale wiekszość z nich mowi dobrze po angielsku lub niemiecku.. w przeciwieństwie do polskich śmiesznych panóF sioferow
i są dobrymi kierowcami
a poza tym zanik dziad trans padnie to wy juz nie bedzieecie mieli co do gara wlozyc a dziadtrans sprzeda słomki i pozyje jeszcze
~SanchoPanchokierowca Ząbki
O czym Ty gadasz PGR owiec, ORMOwiec

Pracy jest w brud, za 15. 80 euro najniższa stawka, po co u dziada robić i spać w budzie
jacek-kuba
Co ty książki będziesz tłumaczył? jakieś przekłady chcesz robić? laden-abladen czy tam -szarże, deszarże i do przodu. Dobrze jak seplenisz trochę. Jeszcze jak masz tubalny głos, to mów donośnie i jest bajka. Uśmiech bezzębny i ładują ciule od strzału.
szatan
~pegeerus, a ty dobrze mówisz w obcym języku? bo po polsku słabo ci wychodzi... Państwo powinno zmniejszyć obciążenia podatkowe dla transportu na czas wojny na Ukrainie, albo stracimy znaczny udział w rynku.
~sid
, Schalom, Yacenty
jacek-kuba
szatan masz rację, ale 90pr dziadów nigdy podatku nie płaciło-daj spokój z ich obciążeniami. dziad to patologia-szara, złodziejska strefa.
jacek-kuba
Jak już nie było wyjścia, i coś mu tam wyszło do płacenia-to kierowcom ukradł.
jacek-kuba
dziad nigdy dochodu nie wykazywał, więc jakie podatki miał płacić? Normalne firmy nie mają nieustannych kontroli, bo płacą podatki. O dochodowym nie ma mowy, a jak vatu mu wyszło kilka groszy -to kolejne auto brał. Nie patrz na skowyt dziada, bo to prymitywny złodziej wiecznie pokrzywdzony przez los, państwo lub kierowców. To społeczny odpad -utrzymywany przez nas wszystkich. Dlaczego obecny rząd likwiduje dziada? żeby nie sponsorować swołoczy. oni te pieniądze wolą sami wziąć. Dziad zagłosował na niemców bo myślał, że większe dodatki wyłudzi.
~olo
SUPER... już LT, LV, UA zjadła wiekszość tego tortu. PL tam gdzie miejsce pryncypała.
~Krzysztof scania
Żebyście mieli deko rozumu to zobaczylibyście co macie w głowach. pozdr.
~Olo
Rudy wam teraz da będziecie tańczyć jak wam zagra.
~pks poland
Ha ha ha nawet romki polskiego dziada ogrywają.
~Hiszpan
Niech wyjebi@ ten polski patologiczny transport raz na zawsze
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels