Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Klamka zapadła - od 2035 r. normy dla pojazdów będą surowe, ale z wyjątkami

ID: 272140


Nowe przepisy mają na celu ograniczenie emisji z transportu drogowego, który ma największy udział w emisjach pochodzących z transportu, oraz stanowią odpowiedni bodziec dla przemysłu motoryzacyjnego do przejścia na mobilność bezemisyjną, przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych innowacji w branży.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (27)

~Tołdi
Taki chooy jak komin Batorego!!! Wy piepszone lewackie eurobydło!

1

~Piotrek
Do 2035 roku, ten cały cyrk padnie na pysk. A ja jeszcze jestem na tyle młody, że to zobaczę.

1

~Ordynator orginał!
Nie będzie na co patrzeć.
Piertolnie i tyle.
~Scyzor
Będzie nie będzie ja kupię nową V8w 2024 i walić to
laki81
Głupot jakiej Świat nie widział UE zarżnie transport w każdej postaci, a reszta Świata jakoś nie wprowadza takiego rygoru. Tak serio jaki procent Polaków będzie stać na nowy samochód elektryczny? Obecnie nowy dla 80% Polaków to luksus - nieosiągalny, bo zarabiając najniższą krajowa to można sobie pozwolić na auto 14 letnie i to się z tego ludzie cieszą że jedzie. Cóż wrócimy do lat 70-80 gdzie auto było dla bogatych.
laki81
Literówka - głupota.
g-a
Już to pisałem. Auta elektryczne a za nimi z tyłu przyczepy z agregatami. Oczywiście spalinowe. I tak całe te chore ustawodawstwo wywoła jedynie uśmiech politowania. Czasy Michała Drzymały nic matołków nie nauczyły. A raczej nigdy o nim nie słyszeli.
~Ptaszek na uwięzi
Coś takiego jak bezemisyjność nie istnieje. To abstrakcja wymyślona przez lewackich działaczy w tym polityków.

1

g-a
Masz rację. Potrzebne są metale ziem rzadkich oraz przetwarzanie ich na baterie. I co najgorsze utylizacja tych baterii.
~Ptaszek na uwięzi
Oczywiście też, ale bardziej nawet miałem na myśli ładowanie bateryjek. Jeno ktoś ten prąd produkuje, a już wiadomo że wiatr i słońce nie nadążą za ludzką głupotą. Podobną już nie nadążają, przynajmniej za miedzą:d
g-a
No i trzeba jakoś te kilowatogodziny jakoś przesłać. Wiadrem nie ma jak. Linii przesyłowych brakuje.
~Ptaszek na uwięzi
Do 35 to jeszcze 12 lat, czyli przynajmniej 3 kadencje więc tu się jeszcze może dużo zmienić.
Podejrzewam, że część optymistów też się już zorientowało o co tu chodzi i potargało zdjęcia swojego bożka Grety:d
~Tołdi
Zakładając, że ten czarny scenariusz się ziści, to wyobrażacie sobie ceny aut spalinowych czy nawet hybrydowych w końcówce 2034???

1

laki81
Tak dla przykładu w temacie - wczoraj gaszono pożar samochodu elektrycznego marki Mercedes (osobowy) na Kartuzach, akcja trwała 21 godzin, uczestniczyło w tym 16 zastępów PSP, auto musiało zostać umieszczone w kontenerze z wodą - którą po wszystkim trzeba było odpompować - oczywiście woda również została potraktowana jako skażona. Tu mamy przykład z autem osobowym, co w przypadku ciężarówki, autobusu... , to się nazywa ekologia według UE - absurd goni absurd.
~Ordynator orginał!
Spalinowe już drogie. Miałem wystawić mojego Lanosa 1, 6 benzyna za 10000zl, ale nie wiem, czy nie za tanio.
~placek pod naczepą
klamka jeszcze nie raz zapadnie
g-a
Ta Unia rozpadnie się z hukiem za kilka lat. Jest to nieuniknione, chyba że odpuszczą sobie te pomysły z doopy. Nie zdają sobie sprawy ze skutków takich pomysłów. Likwidacja przemysłu motoryzacyjnego będzie najłagodniejszym z tych skutków.
~Tołdi
Po cichu liczyłem, że Niemcy jako kolebka współczesnej motoryzacji, ojczyzna diesla oraz najważniejszych marek motoryzacyjnych staną na głowie ale upiertolą te niedorzeczne plany i zduszą je w zarodku. Tym bardziej, że swoje opinie już wcześniej wyrazili szefowie min. BMW, które to BMW konsekwentnie oferuje diesle... No ale cóż - chyba nad tym wszystkim stoi ktoś potężniejszy, niż cały niemiecki przemysł motoryzacyjny do kupy wzięty... Czyżby działały tu macki pana klausa schwaba (celowo małą literą) i jego lewackiej sitwy???
g-a
Powtarzam - skończy się jak w wypadku UK. W każdym kraju unii znajdzie się Nigel Farage i zakończy się ten cyrk.
g-a
Gdyby nie Niemcy to Polaków byłoby 50 milionów szwabska szmato. Zresztą ich autostrady kosztowały życie kilu milionów Żydów, Polaków i kogo tam jeszcze.
g-a
Tak jak Churchill powiedział - Niemcy powinny być bombardowane co 50 lat bez podania przyczyny.
g-a
Probowali Niemcy z Ruskimi dwa razy. I po każdej takiej próbie Niemcy są jakby mniejsze. Niech spróbują trzeci raz. Przestaną istnieć.
~sid
straszenie... , a weglem dalej pale. a mialem juz w 2022 nie palic, i jako nieszczepiony mialem nigdzie pracy [ani wozka w Lidlu ] nie dostac, a pracuje i zakupy w lidlu robie,
~sid
2023-03-29 12:21:58 Gdyby nie Niemcy to Polaków byłoby 50 milionów szwabska szmato. Zresztą ich autostrady kosztowały życie kilu milionów Żydów, Polaków i kogo tam jeszcze. NO NO SZACUN PANIE
~Ordynator orginał!
Nooooo, towarzysz doktor gnidek to ma łeb!
Widzieli go jak się na płota odlewał!
~Ordynator orginał!
Buchachachacha!
Hii iiiiiiiiiiiiiiii patataj, patataj!
~kumidan
2023-03-30 13:33:26 Przekaz na dzisiejszy, piękny poranek !!!

Przypominam wszystkim forumowiczom, że jacek -kuba Kupa, to ku., r. wie., ńcie forumowe monstrualne, pissbolszwickie, antypolskie. Kopać ino w zada bankruta wrednego, faryzeusza, a i czasami tak centralnie w ten komuszy, starczy ryj !!
KONSTYTUCJA, PRECZ KUPIA PROSTYTUCJA, ZAJEP., AĆ PISSSZUJNIĘ KARTĄ WYBORCZĄ -AMEN !!

Śmieciu jacku Kupo, pissćwoku, szkoda dla ciebie tworzyć wpis o nowej treści. Ten powyżej, będzie aktualny do dni twych ostatnich. KONSTYTUCJA, PRECZ Z KUPAMI, ANTYPOLSKIM ŚCIERWEM, CZAJKA CZEKA, TO KUPO TWOJA META, DLA ŚCIERWOCZŁOWIEKA !!
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels