Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

NA OSI

Jedziesz na Master Truck - o czym musisz pamiętać?
Utworzona: 2020-07-12

Tegoroczna epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom wielu zlotów trucków. Obostrzenia nałożone przez rząd, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zmusiła ich do odwołania imprez. Na szczęście, zagrożenie zmalało na tyle, że nowe przepisy pozwoliły na organizację imprez na świeżym powietrzu i nie tylko.

Jednak wielu ma obawy w związku z trwającymi obostrzeniami. Ale organizatorzy chcą Was uspokoić.Od strony prawnej sytuacja wygląda następująco. W dniu 6 czerwca br. wprowadzone zostało zezwolenie na organizację imprez takich jak targi, wystawy, kongresy itd. Wydarzenie wystawienniczo-rekreacyjne jakim jest Master Truck, również zalicza się do listy. W związku z tą decyzją idą również warunki, a są nimi obowiązek zakrycia ust i nosa w przypadku, gdy niemożliwym jest utrzymanie 2 metrowego odstępu oraz zastrzeżenie, o nie przekroczeniu liczby uczestników w granicach 1 osoby na 4 m² powierzchni wydarzenia. Organizatorzy zapewnią ponadto według wymogów sanitarnych, środki dezynfekcyjne w wyznaczonych punktach. Jednak, aby zwiększyć bezpieczeństwo, radzą o zaopatrzenie się również we własne płyny dezynfekujące oraz wymagane maseczki. Zapominalscy będą mogli je kupić na miejscu, a dla największych fanów Master Trucka dostępne będą również takie z logiem imprezy! 😀

🏕⛺️ Dla fanów chcących skorzystać z usług pola namiotowego Master Camp, przypominamy wszelkie zasady. Koszt skorzystania z pola składa się z wynajmu miejsca w wysokości 70 zł + 50 zł od osoby(3 dni). Na jednym miejscu mogą przebywać maksymalnie 4 osoby. Dzieci do lat 4 wchodzą za darmo. Możliwy jest wynajem dodatkowego miejsca na dostawienie pojazdu tj. samochód, camper itp. za dopłatą 80 zł. W przypadku skutera będzie to kwota 40 zł. Osoby zakwaterowane na polu namiotowym wchodzą za free na zlot! Opłaty uiszczane z góry gotówką lub kartą. Kwota jest jednorazowa i stała. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o jak najwcześniejsze przybycie, bo nie rezerwują miejsc! Wszystkich zainteresowanych proszą o wydrukowanie karty meldunkowej, wypełnienie i przywiezienie jej ze sobą na zlot.

Link do karty meldunkowej

Źródło: Na Osi
Do ulubionych NA OSI
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels