Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

NA OSI

Master Truck 2020
Utworzona: 2020-07-08

Do ostatniej chwili organizatorzy imprezy zwlekali z podjęciem decyzji o tym, czy robić imprezę w tym roku, czy nie. I bardzo dobrze, ponieważ okazało się, że zagrożenie koronawirusem zmalało na tyle, że nowe przepisy pozwoliły na organizację imprez na świeżym powietrzu i nie tylko.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów uczestnikom należy zapewnić jedynie 4m2 powierzchni na osobę oraz zalecić noszenie maseczek w sytuacjach, gdy nie będzie możliwe zachowanie odpowiedniego dystansu, tymczasem licząca ponad 40 ha powierzchnia zlotu Master Truck, zgodnie z tym przepisem, jednocześnie jest w stanie przyjąć aż 100 tysięcy osób. Oczywiście taka liczba odwiedzających imprezę w jednym momencie pozostaje na razie w sferze marzeń organizatorów, a na lotnisku bywały duże liczby ludności, jednak wciąż nieco mniejsze nić wspomniane setki tysięcy.Zatem Master Truck odbędzie się zgodnie z planem w dniach 17-19 lipca 2020 na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem i już dziś swój akces w nim zapowiedziało całe mnóstwo uczestników zarówno z całej Polski jak i z Europy.

Spodziewamy się kilkudziesięciu przepięknie wyszykowanych ciężarówek z Niemiec. Ludzie są spragnieni zlotów, ponieważ niemal wszystkie tego typu imprez zostały odwołane. mówi Andrzej Wachowski – organizator imprezy
Mamy dużo zgłoszeń pojazdów amerykańskich, oldtimerów, a o wjazd na Master Trucka dowiaduje się także mnóstwo motocyklistów. Przypominam, że aby uczestniczyć motocyklem, wystarczy przyjechać i zaprezentować swoją maszynę, natomiast wszystkie wieloślady zapraszamy do wypełnienia specjalnego formularza na naszej stronie www.mastertruck.pl dzięki czemu rejestracja przebiega dużo sprawniej. dodaje Ola Donocik z biura zlotu.

Wszyscy goście będą informowani o przestrzeganiu zasad związanych z bezpiecznym uczestnictwem w imprezie plenerowej, ale poza tym wszystko będzie „po staremu” czyli program przepełniony atrakcjami dla całych rodzin.Planowane są występy artystyczne oraz emocjonujące pokazy, ale pierwsze skrzypce będą jak zwykle grały niesamowicie upiększone wszelkiej maści pojazdy – od wielu lat już nie tylko ciężarówki, ale niemal wszystko co przysłowiowo „się rusza” na kołach. Serdecznie zapraszamy!
Zdjęcia: facebook Master Truck Show 2020
Do ulubionych NA OSI
PREZENTACJA FIRMY
superTrans Myjnie samochodowe


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels