Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

300 puszek sprayu i 80 litrów lakieru - całkowicie zmieniony wystrój i wyposażenie kabiny

Utworzona: 2024-06-08


Siódma edycja ciężarówki o nazwie OUTLINER, stworzona przez firmę Thomann, z pewnością robi wrażenie. Wygląd zewnętrzny pojazdu został zaprojektowany przez znanego artystę graffiti Aleksandra Blocha.

Aleksander Bloch z firmy Stilbruch Lack z Bergheim uczynił ciężarówkę Volvo FH-500 TC 6x2T ucztą dla oczu dzięki odważnym, skomplikowanym liniom i różnym odcieniom niebieskiego i żółtego. Do realizacji projektu zużyto 300 puszek sprayu i 80 litrów lakieru bezbarwnego...

Wraz z partnerami zewnętrznymi specjaliści firmy Thomann zmienili także szereg elementów wyposażenia. Osłonę ramy, tył oraz panele boczne wykonała firma „Enjoy Driving” z Treviso. Włoscy specjaliści zadbali także o stworzenie wysokiej jakości wnętrza korzystając z najlepszych materiałów skórzanych, oświetlenia LED i mocnego systemu audio. Sam pojazd napędzany jest turbodoładowanym silnikiem o pojemności 13 litrów i mocy 500 KM oraz posiada sterowaną i podnoszoną oś przednią. Ciężarówka jest wyposażona m.in. w aktywny układ kierowniczy i asystenta pasa ruchu z wspomaganiem od prędkości 8 km/h.

Naczepa Schmitz Cargobull S.KO COOL SCB S3B wyposażona jest system podwójnych podkładów, które mogą pomieścić maksymalnie 66 palet oraz dwustrefową skrzynię chłodniczą. Posiada również certyfikację do przewozu leków. Składana platforma podnośna Dautel zapewnia komfort podczas prac załadunkowych i rozładunkowych.

OUTLINER można teraz podziwiać jako pojazd demonstracyjny podczas różnych wydarzeń do końca 2024 roku. Na początku przyszłego roku ciężarówka zostanie uroczyście przekazana firmie „Widmer Transporte und Logistics AG” z Volketswil, oferującej kompleksowe usługi transportowe i logistyczne. Specjalna ciężarówka jest elementem obchodów 33. rocznicy powstania firmy, a jednocześnie jest wyrazem podziękowania dla ojca i założyciela firmy Theo Widmera.
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels