Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Polski dealer na czele - ESA Trucks uhonorowana

Utworzona: 2024-02-05


Na gali w Maladze nagrodę „International DAF Service Dealer of the Year 2024” dla najlepszego dealera usług posprzedażnych i serwisowych odebrali reprezentanci ESA Trucks Polska.

Co roku w styczniu DAF nagradza najlepszych dealerów, przyznając wyróżnienia tym, którzy osiągnęli doskonały poziom zadowolenia klientów, nadzwyczajne wyniki biznesowe i wybitne sukcesy (po)sprzedażowe.

Dealer z Polski ponownie najlepszy

W tym roku do konkursu wprowadzono nowe wyróżnienie – „International DAF Service Dealer of the Year” – dla najlepszego dealera usług posprzedażnych i serwisowych. Tytuł ten trafił do ESA Trucks z Polski – firmy, która ma swoje oddziały w Godzieszowie, Iłowej, Świecku, Zielonej Górze, a także w Poznaniu, Koninie i Ostrowie Wielkopolskim. To nie pierwsze wyróżnienie dla ESA Trucks Polska na arenie europejskiej. W 2018 zdobyli tytuł najlepszego dealera w Europie. Z kolei w 2019, 2021 i 2022 roku otrzymali Gold Award – nagrodę za wiodący poziom we wszystkich kluczowych aspektach obsługi.

„Najlepsze wyniki w zakresie zadowolenia klienta”

Dealer, który wyróżnia się we wszystkich obszarach, otrzymuje prestiżowy tytuł „International DAF Dealer of the Year”. W tym roku ten najważniejszy laur trafił do NEVA Group z Czech. Firma z miasta Nýřany stale inwestuje w szkolenia personelu, wykazuje duże ambicje w zakresie rozwoju działalności i jest zaangażowana w ciągłe doskonalenie obsługi klienta.

Nagrody PACCAR Parts i PACCAR Financial

Tytuł „International PACCAR Parts Dealer of the Year” trafił do dealera DAF TH Trucks Romania. To firma o szerokim zasięgu krajowym, z 11 lokalizacjami i sklepami TRP. Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, ogłosił, że tytuł „International PACCAR Financial Dealer of the Year” za osiągnięcia znacznie przekraczające wyznaczone cele przypadł włoskiemu dealerowi DAF Delcom działającemu na południu tego kraju.

Wyróżnienia Gold i Silver Award
Tradycyjnie DAF nagradza również wielu dealerów za ich doskonałe wyniki, przyznając im wyróżnienie Gold Award lub Silver Award:

Gold Award:
Van Tilburg-Bastianen Groep (Holandia), ESA Group (Dania), DESK Holding/EBB (Niemcy) i Chassis CAB (Wielka Brytania).

Silver Award:
Ford & Slater (Wielka Brytania), Groupe Lefevre (Francja), Tschann Nutzfahrzeuge (Austria), Loven Eschweiler (Niemcy), Garage H. Aerts (Belgia), Whole and Retailer (Hiszpania), Officina Veicoli Industriali Piacenza (Włochy) i Ciron (Francja).

ESA Trucks Polska na facebook'u tak skomentowała przyznanie nagrody: "W ESA Trucks Polska nie zwalniamy tempa i cały czas przykładamy ogromną wagę do rozwoju usług i satysfakcji naszych klientów. W ten sposób zapracowaliśmy na kolejne wyróżnienie w historii ESA Trucks Polska. Rok 2024 zaczynamy od nagrody w konkursie International DAF Dealer of The Year. W 2018 roku zdobyliśmy tytuł najlepszego dealera DAF w całej Europie, a dwa lata temu otrzymaliśmy Gold Award, potwierdzającą wiodący poziom we wszystkich kluczowych aspektach obsługi. W tym roku sięgnęliśmy po nową nagrodę - International DAF Service Dealer of The Year. To wyróżnienie dla najlepszego dealera usług posprzedażnych i serwisowych. Warto podkreślić, że w tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł w tej kategorii, a ta historyczna statuetka trafiła właśnie do nas! Gratulujemy także naszym koleżankom i kolegom z ESA Trucks Danmark A/S, którzy otrzymali w tym roku Gold Award. Brawa również dla zdobywców tytułu International DAF Dealer of the Year, czyli zespołu NEVA Group z Czech. I na koniec najważniejsze podziękowania – dla Klaasa Elema, prezesa ESA Trucks. Gdyby nie jego zaangażowanie i determinacja, nie byłoby zwycięskich oddziałów z Polski czy Danii. To właśnie Klaas rozpoczął ekspansję ESA Trucks na nowe rynki".

Źródło: DAF Trucks Polska/facebook ESA Trucks Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels