Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Bezpłatny webinar dla menedżerów flot

Utworzona: 2023-11-15


Jakie są kluczowe daty i przepisy prawa dotyczące inteligentnego tachografu drugiej generacji? Co musi zrobić firma transportowa, aby działać w zgodzie z przepisami dotyczącymi najnowszych tachografów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniesie bezpłatny webinar, który odbędzie się we wtorek 28 listopada 2023 r. o godz. 11.00.

Inteligentne tachografy odgrywają kluczową rolę w branży transportowej, będąc integralnym elementem zarządzania czasem pracy kierowców oraz zachowania zgodności z przepisami prawa. Dla menedżerów flot kluczowe jest zapewnienie zgodności z regulacjami dotyczącymi tachografów. Przekroczenie terminów lub niewłaściwa interpretacja przepisów może być dla firmy bardzo kosztowna.

Udział w bezpłatnym webinarze zorganizowanym przez Webfleet pomoże menedżerom flot przygotować się na zmiany. Uczestniczący w nim eksperci przedstawią fakty i mity na temat inteligentnych tachografów drugiej generacji, wyjaśnią wszelkie zawiłości prawne z tym związane. Udzielą także odpowiedzi na następujące pytania:
• jakie zmiany dotyczące tachografów wprowadza Pakiet Mobilności?
• jakie są kluczowe daty i przepisy dotyczące inteligentnego tachografu drugiej generacji?
• co zrobić, by z łatwością zachować zgodność z przepisami dotyczącymi tachografów?
• jak wyglądają realia rynkowe z perspektywy producentów i serwisów tachografów?
• jakie funkcje i możliwości w zakresie obsługi i analizy danych z tachografów zapewniają rozwiązania telematyczne?
• w jaki sposób flota może skorzystać na zachowaniu zgodności z przepisami?

Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszenii do udziału w webinarze eksperci. Michał Cieślak, CMO w firmie EURO-TACH, jest ekspertem rynku tachografów z wieloletnim doświadczeniem. Swoją karierę rozpoczynał tworząc podwaliny polskiego rynku tachografów elektronicznych. Obecnie związany jest z marką Stoneridge, która dostarcza inteligentne tachografy drugiej generacji. Drugi z ekspertów to Artur Brzeziński, Sales Engineer z Webfleet, związany z branżą telematyczną od 2004 r. Od 2013 r. prowadzi szkolenia dla klientów z zakresu obsługi i funkcjonalności platform telematycznych. 

Zarejestruj się na WebfleetTachowebinar

Źródło: Webfleet
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels