Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Rozpędzoną ciężarówką przez środek ronda. Kierowca zasnął za kółkiem - nagranie policji

Utworzona: 2023-07-13


43-letni kierowca ciężarówki przejechał przez środek ronda, uderzył w bariery energochłonne i wywrócił pojazd.

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło w Wyszkowie na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym. Z ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 43-letni kierowca ciężarówki jadąc drogą krajową nr 62 od strony Serocka rozpędzonym pojazdem przejechał przez środek ronda pokrytego trawą, uszkodził znaki drogowe, uderzył w bariery energochłonne i wywrócił pojazd. Mężczyzna był trzeźwy. Tłumaczył mundurowym, że zasnął za kierownicą. Mieszkaniec powiatu legionowskiego został przewieziony do szpitala. 43-latek może mówić o dużym szczęściu, ponieważ nie został poważnie ranny i po badaniach został wypisany do domu. Na szczęście również z naprzeciwka nie jechał żaden pojazd, bo to zdarzenie mogłoby mieć bardzo tragiczne skutki. Policjanci wyszkowskiej drogówki na 43-letniego kierowcę nałożyli mandat karny.



🚩Pamiętajmy: Za kierownicę siadajmy wypoczęci i w odpowiedniej kondycji psychofizycznej. Jeśli poczujemy pierwsze oznaki zmęczenia, zróbmy sobie przerwę. Warto się przewietrzyć, wykonać nawet najdrobniejsze ćwiczenia fizyczne, które z pewnością rozbudza nasz organizm. Nie bagatelizujmy uczucia senności za kierownicą, gdyż może się to skończyć naprawdę tragicznie.

Źródło: policja.pl
Do ulubionych

Komentarze (4)

~Tak trzymać
2 lat temu
Szo Szo nie opanował wozu :).
~40st co to jest
2 lat temu
Najlepszy jest tekst z artukul "pamietajmy... za kierownicę siadajmy wypoczęci" w tych upałach stojąc na zakazie wakacyjnym w 100% kierowcy są wypoczęci :/
~Paletka
2 lat temu
Przecież nie zasnoł widać reakcje w odpowiednim momencie, kontem oka zauważył zmianę otoczenia i znaki, ale:
1. Jechał za szybko.
2. Patrzył w telefon szukając drogi albo * na noc, albo sobie pisząc.
~dfdgdgdgdg
2 lat temu
wiecej ukrainy i ich firm wpusccie do polski bedzie lepiej, zakaz wyprzedzania tez dzieki nim macie
Zobacz cały wątek
FIRMOWY SPOTLIGHT
TRANS VAT Karolina Bukowska, Rafał Sobczak S.C.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY, OPINIE i RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels