Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Rozwiązanie monitorujące status i stan naczep
Utworzona: 2023-06-26

Proaktywne rozwiązanie do monitorowania i raportowania umożliwia menedżerom poprawę wydajności wykorzystania naczep, obniżenie kosztów i większą efektywność.

Webfleet Trailer to proaktywne narzędzie do monitorowania i raportowania, w pełni zintegrowane z systemem telematycznym Webfleet, zapewniające operatorom flot kompleksowe rozwiązanie zarówno dla pojazdów, jak i naczep.

Rozwiązanie firmy dla naczep, może współpracować ze wszystkimi wiodącymi elektronicznymi układami hamulcowymi (EBS). Dzięki monitorowaniu stanu naczepy, z wykorzystaniem połączenia układu EBS z systemami awaryjnymi naczepy, takimi jak hamowanie i układ stabilizacyjny, rozwiązanie to pomaga poprawić bezpieczeństwo i ochronę. Dostarczając dane dotyczące ładunku w czasie rzeczywistym, rozwiązanie wspiera również kierowników flot w zapewnieniu zgodności z dopuszczalną masą ładunku oraz w zmniejszeniu ryzyka wypadku na skutek przeciążenia.

Dostęp do szczegółowych danych, takich jak stan załadunku, pozwala operatorom flot poprawić efektywność wykorzystania naczep i zmniejszyć liczbę pustych przewozów. Webfleet Trailer zmniejsza również ryzyko awarii i zakłóceń harmonogramów, poprzez wykrywanie problemów związanych z oponami odpowiednio wcześnie: naczepy wyposażone w system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) dostarczają bieżące i historyczne dane oraz zestawienie powiadomień o nieprawidłowym ciśnieniu lub temperaturze opon. Analiza informacji o ciśnieniu w oponach może pomóc wydłużyć ich żywotność, poprawiając poziom zużycia paliwa i ograniczając emisję CO2.

Sygnalizowanie nieprawidłowości w działaniu naczepy i konieczności wykonania prac serwisowych sprawia, że rozwiązanie to pomaga firmom oszczędzać koszty poprzez redukcję przestojów, jednocześnie wydłużając czas eksploatacji naczepy dzięki dynamicznej, proaktywnej konserwacji.

Webfleet Trailer to proaktywne narzędzie do monitorowania i raportowania, które wykracza daleko poza „track and trace. Naczepy są podstawą długodystansowego transportu towarów, jednakże zarządzanie nimi może stanowić wyzwanie. Zapewniając kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich pojazdów i naczep floty transportowej, z dostępem do danych w czasie rzeczywistym i możliwością podejmowania szybkich działań, wspomagamy firmy w maksymalizacji wydajności wykorzystania naczep, oszczędności kosztów oraz poprawy bezpieczeństwa i ochrony mówi Taco van der Leij, wiceprezes Webfleet Europe w Bridgestone Mobility Solutions.
Webfleet Trailer realizuje zobowiązanie Bridgestone E8 Commitment, globalne zobowiązanie, które jasno określa wartości, jakie firma obiecuje dostarczyć społeczeństwu, klientom oraz przyszłym pokoleniom w ośmiu kluczowych obszarach: Energia, Ekologia, Wydajność, Rozbudowa, Ekonomia, Emocje, Ułatwienie i Wzmacnianie. Rozwiązanie wpisuje się w kwestie związane z Rozbudową, angażując się w nieustanną mobilność i innowacje, które sprawiają, że ludzie i świat się rozwijają. Rozwiązanie dostępne jest we wszystkich regionach Europy, w których Webfleet świadczy usługi (DACH, UKI, Beneluks, Hiszpania, Francja, Włochy, Szwecja, Dania, Norwegia, Węgry, Portugalia, Czechy i Polska).

Źródło: Webfleet
Fot. Jaroslav Pachy sr/Shutterstock.com
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels