Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Sieć OnTurtle umacnia swoją obecność na polskim rynku

Utworzona: 2023-05-29


Po 20 latach działalności w Polsce jako strategiczny partner oferujący usługi dla branży transportu, sieć OnTurtle umocniła swoją pozycję stając się członkiem Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej, co umożliwi firmie poszerzenie i konsolidację sieci kontaktów i zawieranie nowych sojuszy strategicznych na przyszłość.

Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza to biznesowa platforma networkingowa z szeroką siecią kontaktów zarówno w Hiszpanii, jak i w Polsce. Ponadto wszystkim swoim członkom oferuje doradztwo i wsparcie w zakresie handlu zagranicznego, inwestycji, eksportu lub importu. Jak wyjaśnia przynależność do tego grona zapewni sieci OnTurtle większą widoczność. Poprawi też znajomość najnowszych trendów i regulacji na rynku polsko-hiszpańskim. Od początku międzynarodowej ekspansji OnTurtle w roku 2001, obecność w Polsce miała dla firmy duże znaczenie. Podczas ostatniej edycji targów TransLogistica Poland firma świętowała 20-lecie współpracy w towarzystwie swoich klientów i partnerów.

W 2022 roku podwoiła się liczba stacji paliw OnTurtle w Polsce, dzięki otwarciu 7 nowych obiektów na zachodzie kraju zlokalizowanych blisko z granicy z Niemcami i Czechami. Stacje prowadzone przez polskiego partnera - firmę FARAON, dołączyły do ponad 1700 stacji w międzynarodowej sieci, która jest obecna w 9 innych krajach Europy.

Źródło: OnTurtle
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels