Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Schmitz Cargobull z homologacją termografu

Utworzona: 2023-06-02


Rejestrator temperatury, zatwierdzony przez Krajową Jednostkę Akredytacyjną (ENAC), jest integralnym elementem wyposażenia wszystkich naczep chłodniczych marki Schmitz Cargobull, dlatego nie będzie konieczne instalowanie dodatkowego rejestratora.

Po kilku miesiącach starań, firma Schmitz Cargobull uzyskała homologację termografu CTU-3, który jest obecnie standardowo instalowany we wszystkich naczepach.

W 2019 roku nasz termograf uzyskał homologację w Niemczech, Francji i Włoszech. W Hiszpanii jesteśmy jedynym producentem naczep, który standardowo oferuje termograf we wszystkich pojazdach chłodniczych. U klientów, którzy już posiadają naszą naczepę, można dokonać wymiany i zainstalować nowe, zaplombowane i certyfikowane urządzenie CTU-3 Juan Uson, szef działu telemetrii w Schmitz Cargobull w Hiszpanii.
W ramach koncepcji 100% SMART firma Schmitz Cargobull już kilka lat temu wprowadziła standardowy rejestrator temperatury we wszystkich naczepach chłodniczych S.KO COOL. Producent może zainstalować zewnętrzną drukarkę do drukowania zapisów temperatury.

Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels