Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

4-miesięczne utrudnienia i objazdy dla ciężarówek na DK62 w Kruszwicy

Utworzona: 2023-03-23


Prace budowlane będą polegały na remoncie mostu nad jeziorem Gopło wraz z budową kładki pieszo-rowerowej oraz budowie dwóch rond.

Planowany termin wdrożenia pierwszego etapu czasowej organizacji ruchu to początek kwietnia br. W związku z zamknięciem odcinka drogi krajowej dla ruchu założono funkcjonowanie objazdów. Strefa robót będzie stosownie wygrodzona i zabezpieczona.

❗Tzw. „objazd duży” dla ruchu tranzytowego (pojazdów pow. 3,5 t, w tym pojazdów ciężarowych TIR) będzie się odbywał trasą przez drogę nr 412, obwodnicę Inowrocławia w ciągu drogi krajowej nr 15 i 25, drogę wojewódzką nr 252 do m. Zakrzewo i drogę wojewódzką nr 266 do m. Radziejów.


Dla pojazdów w ruchu lokalnym (w szczególności poniżej 3,5 t, ciągników rolniczych oraz ruchu docelowego) przewidziano trasę objazdową tzw. „małego objazdu” następującymi drogami: ul. Niepodległości, drogą gminną przez miejscowość Kobylniki łącznie z wykorzystaniem nowego mostu, dalej ul. Cmentarną, ul. Wiejską, ul. Solidarności (lub wariantowo ul. Cichą w zależności od postępów robót na ul. Kujawskiej i ul. Solidarności), aż do ul. Szosa Tryszczyńska i do ul. T. Kościuszki.


Źródło: UM Kruszwica
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Transpolisa.pl


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels