Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Polski Konwój Wolności przyłącza się do kanadyjskiego strajku

Utworzona: 2023-01-28


Zgodnie z zapowiedzią, demonstracja ma się odbyć między 17 a 20 lutego br.

Jak poinformował jeden z organizatorów, działalność Polskiego Konwoju Wolności nigdy nie została zawieszona. Kilka razy próbowali coś zorganizować i pomimo ogromnego hejtu, nie odpuszczają. Przyłączają się do Kanadyjskiego Konwoju Wolności, który poprosił polską formację o wsparcie. Dokładna data oraz przebieg demonstracji w Polsce jeszcze nie są znane.

Wiadomo tylko, że w tym roku, ma się on odbyć na innych zasadach, niż planowano w lutym ub.r., o czym przeczytacie ➡ Polski Konwój Wolności chce ruszyć na Warszawę. Tym razem będzie to demonstracja bez udziału ciężarówek. Cel mają jeden - chcą pokazać rządzącym, że być może kierowcy nie potrafili się zjednoczyć w różnych krajach, ale mogą to zrobić globalnie. Nie chcą być niewolnikami i dlatego też postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. O co dokładnie walczą? Apel jednego z organizatorów ⬇W Kanadzie Konwój Wolności szykowany jest na szeroką skalę, o czym świadczą zeszłoroczne akcje
🚩 Konwój wolności- Ottawa zablokowana przez kierowców ciężarówek
🚩 Ottawa: stan wyjątkowy, policja konfiskuje paliwo do ciężarówek.
Samochody zjadą się z różnych zakątków do Winnipeg. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów ma to być największy protest i konwój w historii, do którego ma się przyłączyć tysiące ludzi, w tym kierowcy, lekarze, nauczyciele, byli wojskowi. Będą walczyć między innymi o godność, sprawiedliwość i jedność.
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels