Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Wzmacniają swoją sieć serwisową o warsztaty Alltrucks
Utworzona: 2022-09-20

Firma Alltrucks Truck & Trailer Service, oferująca kompleksowe usługi serwisowe dla różnych marek oraz BPW Bergische Achsen KG podpisały umowę o współpracy międzynarodowej przed targami IAA Transportation w Hanowerze.

Dzięki tej współpracy BPW wzmocni swoją sieć serwisową o warsztaty Alltrucks w Niemczech, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Zakres współpracy będzie stopniowo rozszerzany na całą Europę. Od stycznia 2023 r. warsztaty partnerskie Alltrucks i wybrani dotychczasowi partnerzy serwisowi BPW będą oferować najwyższej jakości usługi serwisowe i naprawy osi naczep i elementów zawieszenia: poprzez szkolenia, usługi cyfrowe, prosty i inteligentny serwis części zamiennych oraz standaryzowane procesy, BPW i Alltrucks będą zapewnić bliższe, szybsze i bezpieczniejsze usługi serwisowe i naprawcze dla naczep, a tym samym dłuższy czas sprawności i zadowolenie klienta.

Wyspecjalizowane warsztaty partnerskie Alltrucks przejmą również obsługę posprzedażną dla BAX, nowej marki elektrycznych samochodów ciężarowych z systemem napędu osi BPW. Dzięki unijnej homologacji typu i warsztatom Alltrucks przeszkolonym w zakresie świadczenia usług dotyczących pojazdów elektrycznych, nowy BAX 7.5 jest gotowy do wprowadzenia na rynek w całej Europie.

Firma BPW wspiera Alltrucks własną siecią handlu częściami zamiennymi. Punkty serwisowe Alltrucks będą miały dostęp do innowacyjnych usług cyfrowych – takich jak aplikacja na smartfona, która umożliwia identyfikację części zamiennych w kilka sekund, a która w przyszłości zapewni dostęp do dokumentacji i instrukcji serwisowych. Na życzenie BPW może również udostępnić cyfrowy magazyn części zamiennych, który można połączyć z istniejącym systemem warsztatowym lub umieścić na miejscu jako wstępnie wyposażony pojemnik („Upbox”): części zamienne można po prostu odebrać z półek; dzięki znacznikom identyfikacji radiowej (RFID) części są automatycznie identyfikowane, fakturowane i uzupełniane.

Źródło: BPW
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels