Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Francja: trwa walka z pożarami
Utworzona: 2022-08-11

W związku z postępującymi pożarami zamknięte są odcinek autostrady A63 oraz A 8 prowadząca do granicy francusko-hiszpańskiej.

Aktualizacja z godz. 12:30
A8: Otwarte zostało otwarte przejście dla ciężarówek Irun w kierunku Francji na A8. W obu kierunkach są duże korki, które stopniowo ulegają skróceniu.

Informacja z godz. 9:00

A 63

Zakaz ruchu w obu kierunkach, pomiędzy węzłami 22 (Beauchamps - Węzeł A63/A660) i 17 (Lipostey) dotyczy wszystkich rodzajów pojazdów.

Wyznaczone zostały trasy objazdowe:
🔹dla pojazdów lekkich, obowiązkowy jest zjazd i zakaz wjazdu w kierunku Bordeaux w Saint-Geours-deMaremme (nr 9) na A63. Kierowcy powinni jechać drogą D824 do Mont-de-Marsan, a następnie D932 do A65, a następnie mogą wjechać na autostradę A62 w kierunku stolicy Girondine;
🔹w przypadku pojazdów ciężarowych zaleca się opuszczenie autostrady A63 z węzła Biriatou 1. Następnie muszą one podążać trasą objazdu autostrady przez A64, A65 i A62;

A 8

Zamknięte jest dla ciężarówek przejście graniczne w Irunie. Oczekiwane na przejazd autostradą może potrwać cały dzień. Obecnie od strony Francji jest korek o długości 10 km.

Źródło: Rząd francuski
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels