Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kompleksowe możliwości logistyczne
Utworzona: 2022-01-28

P&O Ferrymasters zaprezentował film na Expo 2020 w Dubaju, który pokazuje, w jaki sposób firma rozwiązuje problemy logistyczne klientów.

REKLAMA
Film, wyprodukowany przez Cat and Weasel Films we współpracy z reżyserem Joshanem Esfandiari Martinem, pokazuje, w jaki sposób P&O Ferrymasters rozwiązuje problemy logistyczne klientów dzięki zintegrowanym usługom kolejowym, drogowym i magazynowym oraz możliwościom, jakie oferuje firma macierzysta DP World, wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań logistycznych.

Link do filmu
W związku z szybkimi zmianami zachodzącymi w handlu międzynarodowego podczas pandemii, film pokazuje, w jaki sposób ułatwiamy klientom transport towarów z punktu A do punktu B, poprzez ciągły rozwój całościowych rozwiązań multimodalnych w celu wsparcia nowych szlaków handlowych i ekspansji na szybko rozwijające się rynki- powiedział Thorsten Runge, dyrektor zarządzający P&O Ferrymasters.


DP World jest oficjalnym Partnerem Handlowym Expo 2020 w Dubaju, a ekspozycja w jego pawilonie – gdzie odbędzie się premiera filmu o P&O Ferrymasters – poświęcona jest rozwiązaniom zapewniającym ciągłość wymiany handlowej: „Making Trade Flow”. Wystawa Expo 2020, będąca największym wydarzeniem, jakie do tej pory odbyło się w kraju arabskim, ma na celu budowanie partnerstwa i prezentację inspirujących pomysłów, które ukształtują świat jutra.

Pawilon DP World na Expo podkreśla istotną rolę inteligentniejszego handlu w światowej gospodarce, a ten film pokazuje, w jaki sposób firma Ferrymasters dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne od hali fabrycznej do drzwi klienta. W czasach gdy w serwisach informacyjnych ciągle mówi się o łańcuchach dostaw, film pokazuje, jak łatwo da się zorganizować kwestie logistyki w oparciu o wiedzę i doświadczenie, jakimi dysponuje nasz zespół w Ferrymasters- dodał Jesper Kristensen, dyrektor operacyjny DP World – Marine Services.
Źródło: P&O Ferrymasters
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels