REKLAMA
Akademia czasu pracy

Wszystko na temat czasu pracy kierowców w jednym miejscu
Utworzona: 2021-11-25

Branża transportowa rozwija się obecnie w zawrotnym tempie a kierowcy są jednymi z najbardziej pożądanych pracowników na rynku. Znajomość właściwych przepisów, w tym m.in. zmian wynikających z Pakietu Mobilności 2022 jest więc jednym z kluczowych elementów właściwie wykonywanej pracy w tej branży.

O tym jak skutecznie zarządzać czasem pracy kierowcy, jak poprawnie analizować i rozliczać czas pracy, aby uniknąć błędów, jak dostosowywać działania firm do zmieniających się przepisów prawa oraz jak w usprawnieniu tego wszystkiego może pomóc Akademia czasu pracy oferująca rozwiązania dla właścicieli i pracowników firm transportowych oraz firm usługowych rozliczających czas pracy kierowców, dowiesz się z poniższego materiału.

Czym jest Akademia czasu pracy?

To kurs online dedykowany dla branży transportowej (właścicielom, pracownikom oraz firmom usługowym rozliczającym czas pracy kierowców).

W ramach profesjonalnego kursu online subskrybenci po wykupieniu dostępu do platformy otrzymują dostęp do nagrań video, w których wyjaśniane są najważniejsze zagadnienia związane z czasem pracy kierowców, jego prawidłowym rozliczaniem, także w kontekście płacy minimalnej w krajach UE.

Jak działa Akademia czasu pracy kierowców?

Oferuje ona dostęp do platformy w systemie subskrypcyjnym - miesięcznym lub rocznym. Każdy zarejestrowany użytkownik może korzystać z biblioteki nagrań w systemie 24h/7. Obecnie w ramach platformy użytkownicy znajdą 20 głównych tematów (każdy temat składa się z 3-8 odcinków), które poświęcone są zagadnieniom związanym z czasem pracy kierowców.

Akademia jest nieustannie rozwijana. Dzięki zaangażowaniu i eksperckiej wiedzy specjalistów kursu online w ciągu najbliższego roku planowane jest stworzenie nowych 5-10 nagrań, które sukcesywnie będą trafiać na platformę.

Dla osób, które zdecydują się na Pakiet Premium, oprócz podstawowych materiałów, Akademia przygotowuje także dodatkowe materiały takie jak e-booki czy indywidualne porady dot. czasu pracy kierowców lub ustawień programu 4Trans.

Dlaczego warto zostać studentem Akademii?

Dzięki ofercie Akademii przedsiębiorcy, pracownicy firm transportowych oraz firmy usługowe zyskują dostęp do profesjonalnej wiedzy odpowiadającej bieżącym przepisom prawa, które pozwalają na prawidłowe rozliczanie czasu pracy.

Jeśli jesteś właścicielem dzięki profesjonalnym kursom online będziesz wiedział, jak zorganizować i optymalnie rozliczyć czas pracy kierowców. Materiały pomogą Ci odpowiednio przygotować się do ewentualnych kontroli ITD, PIP czy innych służb kontrolnych sprawdzających rozliczenia płac minimalnych w innych krajach (MiLog, Loi Macron).

Jeśli jesteś pracownikiem zajmującym się planowaniem czasu pracy kierowców lub jego rozliczaniem dzięki Akademii i bieżącemu dostępowi do materiałów znajdziesz odpowiedzi na wszystkie istotne pytania takie jak: Czym jest czas pracy kierowców? Jak interpretować przepisy? Jak rozliczać delegacje krajowe i zagraniczne? Jak rozliczać płace minimalne na terytorium krajów UE? Oraz jak postępować w przypadku naruszeń kierowców?

Z kolei, jeśli reprezentujesz firmę usługową, która rozlicza czas pracy kierowców będziesz mógł na bieżąco weryfikować poprawność świadczonych przez Ciebie usług.

Dołącz do Akademii już dziś! Do tej pory z usług Akademii w ramach trzech edycji skorzystało już ponad 60 osób. W okresie 24 listopada – 14 grudnia będziesz mógł zostać studentem IV edycji Akademii czasu pracy poprzez wykupienie kursu online. Materiały będą dostępne od 15 grudnia.

Z kodem: etransport - otrzymacie 5% zniżki na zakup dostępu do IV edycji Akademii

Wybierz pakiet dla siebie TUTAJ 📌
Do ulubionych Akademia czasu pracy
Photo by Josh Hild from Pexels