Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Zaprojektowana z myślą o przewoźnikach z Wielkiej Brytanii i Irlandii
Utworzona: 2021-11-26

Schmitz Cargobull zaprezentował pierwszy nowy produkt, który powstał w fabryce firmy w UK: S.KO PACE SMART to w pełni modułowa naczepa do przewozu ładunków suchych, wyposażona w rozwiązania dostosowane do potrzeb tamtejszego rynku.

REKLAMA
Naczepa S.KO PACE SMART jest przeznaczona przede wszystkim do przewozu paczek i drobnicy konwencjonalnej. Pojazd łączy w sobie uznaną jakość konstrukcji z innowacyjnymi panelami STRUKTOPLAST o strukturze plastra miodu. Dzięki lekkim panelom, każda naczepa waży około 600 kg mniej niż modele konkurencji, co przekłada się na znaczne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla przez cały okres eksploatacji naczepy.

Naczepa S.KO PACE SMART jest zbudowana na całkowicie ocynkowanym podwoziu MODULOS firmy Schmitz Cargobull, które sprawdziło się miliony razy i jest objęte 10-letnią gwarancją na przerdzewienie wyjaśnia Paul Avery, dyrektor zarządzający ds. operacji w Wielkiej Brytanii.

Jest ona w pełni certyfikowana zgodnie z normą EN 12642 kod XL i jest dostępna z szeregiem opcji, takich jak szyny zabezpieczające ładunek, półprzezroczysty dach, windę załadunkową i dwa rodzaje drzwi – żaluzję tylną lub aluminiowe drzwi dwuskrzydłowe. Ponadto osie ROTOS objęte są gwarancją na 1.000.000 km lub na okres 6 lat.

Naczepa może być wyposażona w dowolne zabezpieczenia ładunku w celu ochrony paczek, takie jak siatki lub bramki zabezpieczające tylne paczki. Standardowa wytrzymałość podłogi wynosi 5,5 tony, z możliwością jej wzmocnienia do 7,1 tony lub 8,0 tony. Dostępny w standardzie system telematyczny Schmitz Cargobull TrailerConnect® zapewnia inteligentną łączność i umożliwia szybką diagnostykę wszystkich komponentów za pomocą jednostki sterującej.Źródło: Schmitz Cargobull
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
STALSPEED


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels