Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

MaWo Group

Nagrodzeni za jakość
Utworzona: 2021-10-12

Na Polskim Kongresie Przedsiębiorczości, który niedawno odbył się w Krakowie, wręczono statuetki Polskiej Nagrody Jakości 2021. Jedną z wyróżnionych była spółka MaWo Group z Legnicy oferująca usługi dla przewoźników, m.in. rozliczania pracy kierowców, obsługi księgowej, kadrowej i prawnej.

Spółka MaWo Group powstała w 2009 roku i początkowo zajmowała się ewidencją czasu pracy kierowców oraz przygotowywaniem firm do kontroli przeprowadzanych przez Inspekcję Transportu Drogowego. Oferta usługowa była systematycznie rozbudowywana i dzisiaj obejmuje rozliczanie pracy kierowców, obsługę księgową, kadrową i prawną, obsługę pracowników delegowanych do pracy za granicą (m.in. tłumaczenia dokumentów i prowadzenie rozmów w pięciu językach), a także organizację specjalistycznych szkoleń dla firm transportowych. Jako pierwsza firma w Polsce MaWo Group uruchomiła numer alarmowy, pod który mogą się zgłaszać po pomoc kierowcy i właściciele firm transportowych wysyłający swoje ciężarówki na europejskie drogi.

Spółka MaWo Group została wyróżniona Polską Nagrodą Jakości 2021 w konkursie zorganizowanym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje "Forum Przedsiębiorczości" i "Biznes Puls" w Gazecie Wyborczej. Nagrodę odebrali szefowie firmy podczas tegorocznego Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.


Fakt, że otrzymaliśmy tę nagrodę za wysoki standard naszych usług jest dla nas szczególnie istotny. Zadowolenie naszego klienta jest bowiem dla nas priorytetowe. Pandemia nas nie zatrzymała i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Budujemy nową siedzibę, zatrudniamy kolejnych pracowników i specjalistów, szczególnie w pionie księgowym i kadrowym. Nasza kancelaria podatkowa przeżywa prawdziwy rozkwit, co spowodowało, że otworzyliśmy się na inne branże niż transportowa. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i z tego, co osiągnęła spółka
- podkreślili współwłaściciele firmy Mariusz Frąc i Wojciech Romaniuk.
Do ulubionych MaWo Group
PREZENTACJA FIRMY
AUTOM szkolenia


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels