Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pracujwlogistyce.pl

Zostań Przyjaznym Pracodawcą TSL 2021

Utworzona: 2021-10-07


To już 6. edycja jedynego w Polsce wyróżnienia, które dedykowane jest wyłącznie pracodawcom związanym z branżą Transport – Spedycja - Logistyka. Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland oraz TransLogistica Jobs – Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL (3-5 listopada 2021, EXPO XXI Warszawa).

Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów z pośród firm małych, średnich i dużych na rynku Transport – Spedycja - Logistyka.

UWAGA! Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych. Tytuł Przyjaznego Pracodawcy TSL jest przydzielany w trzech kategoriach:  
✅ firmy małe zatrudniające do 50 pracowników
✅ firmy średnie zatrudniające od 51 do 500 pracowników
✅ firmy duże / korporacje powyżej 500 pracowników.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy, zgłaszające się do Plebiscytu - o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. Szczegóły opisuje Regulamin Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL 2021 - do wglądu TUTAJ 📌.

Ankietę do zgłoszenia w plebiscycie można pobrać TUTAJ 📌 (ankieta ma aktywne pola do wypełnienia, należy ją pobrać i zapisać, a następnie wypełnić i jeszcze raz zapisać).

❗❗ Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres: plebiscyt@pracujwlogistyce.pl do 15 października!

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2021”, jak co roku, odbędzie się w trakcie uroczystej Gali Targów, w dniu 4 listopada 2021 roku w Warszawie.

Wyzwania rynku pracy

Zwieńczeniem plebiscytu, jak co roku, będzie seminarium nt. najnowszych wyzwań na rynku pracy TSL, które odbędzie się w trakcie 3. Ogólnopolskich Targów TransLogistica Jobs 2021, w dniach 3-5 listopada 2021 r. w Centrum Expo XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12. W trakcie seminarium omówimy raport, który powstanie jako opracowanie zbiorcze na bazie ankiet pracodawców, zgłaszających się do plebiscytu.

Beata Trochymiak, redaktor portalu Pracujwlogistyce.pl, współorganizatorka plebiscytu
Grafika poglądowa
Do ulubionych Pracujwlogistyce.pl
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels