Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Po raz kolejny postawili na naczepy kurtynowe S.CS MEGA Schmitz Cargobull

Utworzona: 2021-09-20


Ceremonia przekazania pojazdów przez firmę Duvenbeck odbyła się w centrum kompetencji Schmitz Cargobull w Altenberge.

Obie firmy współpracują ze sobą od 2005 roku, m.in. w zakresie ulepszenia naczepy kurtynowej S.CS MEGA do przewozu ładunków o dużej objętości. Duvenbeck był pod takim wrażeniem systemu telematycznego TrailerConnect® CTU oferowanego przez Schmitz Cargobull, że zdecydował się wyposażyć całą swoją flotę naczep w tę technologię, niezależnie od marki.

Podczas światowego kryzysu gospodarczego w latach 2008/09 współpracowaliśmy z firmą Schmitz Cargobull, aby ulepszyć naczepę S.CS MEGA wspomina Bernd Reining, szef floty Duvenbeck.

Wspólne wysiłki obu firm zaowocowały znaczną redukcją masy, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i pomaga zmniejszyć emisję CO2.


Szybki rzut oka na dane opisujące działalność firmy Duvenbeck pokazuje, że świadomość jakości naprawdę się opłaca. Firma założona ponad 80 lat temu dysponuje obecnie flotą około 1500 samochodów ciężarowych i 3000 naczep. Duvenbeck współpracuje ze wszystkimi wiodącymi markami premium w sektorze motoryzacyjnym. Inne kluczowe obszary działalności obejmują towary konsumpcyjne, tworzywa sztuczne i przemysł pojazdów rolniczych. Korzysta nam tym także Schmitz Cargobull: około 2000 naczep we flocie Duvenbeck to pojazdy marki z niebieskim słoniem. Prawie wszystkie to firanki S.CS MEGA. Przed końcem roku flota powiększy się o kolejne 280 nowych naczep tego modelu, a w przyszłym roku planuje jeszcze więcej zamówień.

Od roku 2013 Duvenbeck świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla siedmiu europejskich zakładów CLAAS, przede wszystkim chodzi o zaopatrzenie dla zakładów produkcyjnych i różnych oddziałów biznesowych CLAAS w Niemczech, Francji i na Węgrzech. W samych Niemczech firma korzysta codziennie z 80 samochodów ciężarowych do transportu i bezpośrednich dostaw produktów z zakładów Harsewinkel, Paderborn, Hamm i Bad Saulgau. Przewozi również towary do i z miejscowości Le Mans i Woippy we Francji oraz Törökszentmiklos na Węgrzech.

Źródło: Schmitz Cargobull
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels